Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
14.08.2010

Sācies atkal jauns  Dieva žēlastības gads! Lietas notiks tā, kā tām jānotiek, un lai notiek katram pēc viņa ticības. Kristus ir apsolījis: „Kas uz Viņu paļaujas, nepaliks kaunā..” Arī mūsu organizācija šogad ir saņēmusi finansējumu no vairākiem, arī šajā dižķibeles laikā uzticamiem, sadarbības partneriem. Paldies Liepājas pilsētas domei, Liepājas Sociālajam dienestam, Aizputes un Kuldīgas novadu pašvaldībām. Es ticu, ka iesāktās labās lietas mēs turpināsim. Kā katru gadu, turpināsim datora lietošanas apmācību, klūdziņu pīšanu un mezglošanu, mūsu biedriem nodrošināsim transporta pakalpojumus, izdosim avīzīti, invaliditātes sabiedriskie eksperti sekos, lai pilsētā tiktu ievērotas vides pieejamības prasības, būs subsidētās darba vietas cilvēkiem ar invaliditāti. Sadarbībā ar Latvijas Neredzīgo biedrību, ar Eiropas Sociālā fonda atbalstu un Latvijas valsts līdzfinansējumu, jau no novembra īstenojam projektu, kurā ir paplašinātas sociālās rehabilitācijas iespējas cilvēkiem ar redzes invaliditāti. Jau vairāk kā 40 redzes invalīdu ir iesaistījušies dažādās jaunā projekta aktivitātēs - mezglo, pin klūdziņas, darina floristikas izstrādājumus. Ir trīs pavisam jaunas lietas – angļu valodas apmācība, iespējas nodarboties ar ādas apstrādi un peldēšana 8. vidusskolas baseinā. Aicinām uz pielāgotajām sporta aktivitātēm, šogad esam paplašinājuši galda spēļu klāstu. Liels pieprasījums kā vienmēr ir saskarsmes atbalsta grupām. Nesēdiet mājās un negaidiet, kad kaut kas notiks pats no sevis, nāciet un piedalieties. Ikviens cilvēks ar invaliditāti ir laipni gaidīts, stāstiet citiem, nāciet paši. Arī „Dzīves skolā” šobrīd uzturas 4 cilvēki ar nopietniem redzes traucējumiem, t.sk. no Talsiem un Rīgas. Paldies darbiniekiem, un brīvprātīgajiem, ka neskatoties uz to, kas notiek apkārt, mēs varam veidot paši savu vidi. Lai svētīgs un miera pilns ir šis gads!

Māris Ceirulis,
Liepājas Neredzīgo biedrības vadītājsFacebook jaunumu plūsma

JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.