Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
23.02.2011

Šogad Latvijas Neredzīgo bibliotēkas Skaņu ierakstu studija atzīmē savu 50.gadu jubileju. Pirmie skaņu ieraksti tika veikti magnetofona lentās. Kopš tā laika, tehnikas progresam sekojot, ierakstu studija ir turpinājusi attīstīties, lai pēc iespējas kvalitatīvāk apkalpotu savus klientus. Audiogrāmatas šobrīd tiek ierakstītas MP3 formātā. Daļa no magnetofona lentēs ierakstītajām grāmatām tiek veiksmīgi restaurētas MP3 formātā.
Šobrīd saviem klausītājiem piedāvājam šādas restaurētās audiogrāmatas: Di Morjē, „Grēkāzi”, Gangofera „Klostera mednieks”, Gintekīna „Mazputniņš” , Montgomerijas “Anna no zaļajiem jumtiem", Unsetes “Ūlavs Euduna dēls” un Kārkliņa „Latviešu pūcesspieģelis”.
Beidzamo mēnešu laikā esam saņēmuši šādas audiogrāmatas:
- Edgars Katajs „Japāna krustām šķērsām”, - lieliska iespēja iepazīt Japānas zemi un tautu, tās vēsturi un kultūru.
- Klāna „Trīs vītušas rozes”,
- Džeritsena „Mefisto klubs”,
- Montefjore „Itālijas smarža”,
- Mosterte „Sargātāja”,
- Binčija „Vilkābeļu mežs”.
Piedāvājam noklausīties jaunākās audiogrāmatas arī krievu valodā - gan daiļliteratūru, gan filozofisko literatūru.Facebook jaunumu plūsma

JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.