Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
23.02.2011

Pavasaris strauji tuvojas, dienas kļuvušas jau pāris stundas garākas. Cik strauji laiks atkal gājis uz priekšu! Šķiet, maz ir tādu cilvēku, kas teiktu, ka laiks nesteidzas. Arī tie, kam aktīvās darba gaitas jau beigušās, teic - laiks skrien. Nekas. Dievs mums vēl ir vēlējis dzīvot, nokārtot kādas lietas, kaut ko saprast, kaut ko izmainīt, kaut ko labot un pilnveidot, dāvāt mīlestību savam tuvākajam un apkārtējiem. Janvāris vienmēr ir bijis tāds interesants mēnesis. Mēģinām saprast, kas ar mums būs tālāk, kā biedrība pastāvēs, cik būs plašas iespējas strādāt un attīstīties. Šobrīd, paldies Dievam un visiem atbalstītājiem, ir skaidrs, ka arī šajā gadā darbs turpināsies. Arvien vairāk cilvēku no dažādām Latvijas vietām - Sabiles, Krāslavas, Rīgas, Valmieras, vēlas apmeklēt tieši mūsu Dienas centru. Katram ir vajadzīga praktiska palīdzība, dievbijīgs padoms, iedrošinājums, paskubinājums un mīlestība. Esam ļoti, ļoti pateicīgi cilvēkiem un organizācijām, kuras mūs finansiāli atbalsta. Joprojām mūsu ļaudīm ne par vienu pakalpojumu nav jāmaksā ne santīms. Ir labdari, kuri ir nopietni strādājuši, pelnījuši naudiņu un ziedojuši, lai šis darbs tiktu darīts – gan garīgais, gan laicīgais. Gadu iesākot, visiem no sirds novēlu nepazaudēt dzīvesprieku un iegūt vislielāko gudrību kādu vien iespējams. 111.psalma beidzamajā pantā ir skaisti rakstīts: „Dieva bijāšana ir visas gudrības sākums. Tas visu labi izjūt un saprot, kas tā dara.” Lai gan Tev, gan man, mums visiem kopā, visai latviešu tautai būtu svēta Dieva bijāšana. Kristus ir visu izdarījis, lai mums būtu droša pieeja pie Lielā Dieva, un mēs varētu iegūt dvēseles mieru un grēku piedošanu, un stiprinājumu ikdienas dzīvē. To arī novēlu ikvienam - lai šajā gadā izdodas izveidot tuvas, ilgtermiņa un sirsnīgas attiecības ar Dievu Tēvu caur Jēzu Kristu. Lai svētīgs ir šis gads!
Māris Ceirulis,
Liepājas Neredzīgo biedrības vadītājsFacebook jaunumu plūsma

JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.