Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
19.02.2014 Autors: LNB


2014.gada februāris
Nr.1 (56) 

Sveicināti! Klāt februāris, diena jau par divām stundām garāka! Daba drīz modīsies, arī biedrībā rit raits darbs. Pateicoties programmas „NVO fonds” atbalstam, varam turpināt nodarbības deviņos dažādos moduļos. Paldies tiem, kas atsaukušies un jau darbojas. Ja jums ir draugi un paziņas (ļaudis ar invaliditāti vai pensijas vecumā) no Rīgas, Vidzemes, Zemgales vai Latgales reģioniem, dodiet ziņu! Mēs varam uzņemt cilvēkus no visas Latvijas, jo projekta laikā nodrošinām naktsmītnes „Dzīves skolā”. Aktīvi plānojam turpmākos darbus – esam iesnieguši projekta pieteikumu „Latvijas valsts mežu” finansējumam. Ja tas tiks atbalstīts, varēsim turpināt 2. kārtas aktivitātes centrā „Dvēseles veldzes dārzs”. Šobrīd tur joprojām notiek būvniecības un siltināšanas darbi. Ja izdosies piesaistīt finanses, ceram, ka galvenajā ēkā jau drīz varēs uzturēties pirmie iemītnieki. Gatavojam pieteikumu arī Borisa un Ināras Teterevu fondam, lai saņemtu atbalstu dārza un dabas aktivitātēm „Dvēseles veldzes dārzā”. Esam uzsākuši ziedojumu piesaisti jauna busiņa iegādei, jo vecais savu laiku godam nokalpojis. Ar tā palīdzību 10 gadu laikā daudzi labi darbi paveikti. Bet tagad tā ekspluatācija kļūst parāk dārga, jo nemitīgi nākas ieguldīt līdzekļus remontā. Vēlu visiem izturību, baudiet ziemu, kas ir ļoti skaists gadalaiks. Tieši ziemā varam novērtēt, ko nozīmē pavasaris un vasara! Novēlu visiem Dieva svētību, Kristus stiprumu un gudrību, lai varat staigāt mīlestībā un mierā! 
 
Māris Ceirulis, 
Liepājas Neredzīgo biedrības valdes priekšsēdētājs 


Izdevums izdots projekta „Pilnveidojot sevi sabiedrībai”ietvaros. Projektu finansē Sabiedrības Integrācijas fonds sadarbībā ar EEZ finanšu instrumentu un Latvijas valsti (90%), un Liepājas Neredzīgo biedrību (10%). Projekts "Pilnveidojot sevi sabiedrībai" tiek īstenots, izmantojot EUR 53 965,38 piešķīrumu no Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas ar EEZ finanšu instrumenta starpniecību. Projekta finansējuma mērķis ir Liepājas Neredzīgo biedrības darbības atbalsts. JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.