Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
27.02.2019 Autors: LNB

Ole Hallesbijs

“PAR LŪGŠANU”

13. turpinājums
Esiet nomodā un lūdziet Dievu, ka neiekrītat kārdināšanā. /Marka ev. 14:38/
Vairākumam no mums lūgšanu grūtības un ciešanas ir kaut kas nesaprotams. Kāpēc lūgšanai jārada ciešanas? Kāpēc mūsu lūgšanu dzīvei jābūt pastāvīgi urdzošam ciešanu avotam?
Mums nāksies atzīt, ka citādi nemaz nevar būt. Ja lūgšana, kā mēs to nupat redzējām, ir mūsu jaunās dzīves centrālā funkcija, dzīvs Dieva pulss, tad varam saprast, ka lūgšanu dzīve ir tas mērķis, pret kuru velns vērš savus stiprākos ieročus. Viņš apzinās labāk nekā mēs, kāda nozīme mums un citiem ir lūgšanai. Tāpēc viņš vērš savu galveno uzbrukumu tieši pret lūgšanu. 
Ja viņš kaut kā var mūs no tās novirzīt, tad viņam ir vislabākās izredzes traucēt mūsu dzīvi tuvībā ar Dievu. Mēs to pat nepamanām. Velnam tas ir ne vien pats izdevīgākais paņēmiens, kā iegūt varu pār mūsu garīgo dzīvi, bet tādā veidā viņš var arī vislabāk palikt nepamanāms. Viņš labprāt apgādā sev tādus kalpus, kuri iet ļaudīs, ticēdami, ka viņi pieder Dievam, un kurus arī citi uzskata par Dieva bērniem.
Tāpēc sātans mobilizē visu, kas ir viņa rīcībā, lai traucētu mūsu lūgšanas. Un viņam ir stiprs sabiedrotais mūsu krūtīs - mūsu vecais Ādams. Tas ir - pēc Rakstiem un mūsu pašu rūgtās pieredzes - naidīgi noskaņots pret Dievu /Rom. 8:7/ un kā no nāves baidās no mūsu tuvošanās Dievam īstā lūgšanā. Ir svarīgi, lai mēs to apzinātos. Ar to var izskaidrot vispirms jau neizprotamo nevēlēšanos lūgt, ko mēs dažkārt jūtam vairāk vai mazāk stipri. Tas lai mūs nebaida un nemulsina! Tas var tikai apstiprināt veco patiesību, ka ,,miesa cīnās pret garu". Mums ir miesa, kamēr šeit dzīvojam, un tāpēc mums arī jājūt ciešanas.
Ar šo miesas kūtrību iepretim lūgšanai man ejams tas pats ceļš, ko eju ar pārējām grēcīgajām miesas tieksmēm, proti, tieši pie Dieva - lai atstātu to visu Viņa ziņā. Tad Kristus asinis mani notīra no šī grēka tāpat kā no visiem pārējiem. 
(turpinājums sekos)Facebook jaunumu plūsma

JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.