Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
27.02.2019 Autors: LNB

Aicinām pieteikties divu dienu ekskursijai “Lietuvas lielākā novada Aukštaitijas noslēpumi” 5. un 6.jūlijā. 
1.diena:
- Izbraukšana agri no rīta.
- ekskursija Lietuvas vecākajā saldumu fabrikā "Rūta", kur pavisam nesen atklāts Šokolādes muzejs. Dosimies izzinošā ceļojumā senā pagātnē, kuras laikā uzzināsim, kur cēlusies šokolāde un kādu to baudījuši senie indiāņi, un to kā top gardie "Rūtas "saldumi! Būs iespēja pašiem izveidot savus šokolādes kārumus! 
- Zirgu muzejā atdzimst senie arodi. Šeit eksponētas zirglietas, zirgu laikmeta transporta līdzekļi, kalēja instrumenti, unikālas filatēlijas un griezto izstrādājumu kolekcijas no visas Lietuvas. Muzejā savu arodu demonstrēs audēja, kalējs un juvelieris.
- Lietuviešu nacionālā ēdiena – cepelīnu baudīšana. 
- Vakars Anīkščos. Iespējams apmeklēt unikālu tūrisma galamērķi Anīkšču reģionālajā parkā - pastaigu taku starp koku galotnēm. Pastaigu taka virs koku galotnēm ir 300 metrus gara un 21 metru augsta. Apmeklētājiem būs iespēja uzkāpt līdz pat 36 metru augstumam un pavērties pāri Anīkščiem un Sventājas upes līdzenumiem. Pastaigu ceļš sāksies pie Puntukas akmens, vedot augšup uz skatu laukumu un tālāk aizvijoties starp koku galotnēm.
Naktsmītnes Anīkšču apkaimē, viesu namā ar brokastīm.

2.diena
- Brokastis. Ceļš līdz Rokišķiem.
- Rokiški. Grāfa Tizengauza pils un novada muzeja apskate.  Muzeja apmeklētāji varēs iejusties savdabīgajā gaisotnē, apmeklēt  grāfu ģimenes  ēdamistabu, grāfa kabinetu, grāfienes, bērnu un viņu aukles istabas, kas aprīkotas ar autentiskām mēbelēm.
- „Siera ceļš”. Iepazīsimies ar siera ražošanas tradīcijām slavenajā Lietuvas piena pārstrādes uzņēmumā „Rokiškio Pienas”.  Izzināsim siera gatavošanas vēsturi 20.gs pirmajā  pusē, apskatīsim ierīces, kuras nepieciešamas siera pagatavošanai un noskatīsimies videofilmu par siera ražošanas tehnoloģijas procesiem. Rokišķu pils saimniecības vadītāja uzaicinās visus uz četru šķirņu sieru degustāciju.
- Sodelišku muiža, kurā atveidota 20. gs.  Aukštaitijas klasiskās muižas sēta. Sētu grezno senas dzirnavas, kas vēl darbojas. Šeit savākta iespaidīga  dažādu  sadzīves piederumu vēsturiskā kolekcija: gludekļi, mazgāšanas dēļi, svari, lielās māla krūzes un citi. Pagalmā varēsiet redzēt tvaika traktorus. Viens no tiem ir ražots 1839.gadā, bet, neskatoties uz savu cienījamo vecumu, vēl darbojas. Traktori nav muižas saimnieka vienīgais lepnums. Angārā ir iespaidīga retro automašīnu kolekcija un cita tehnika. Visa tehnika ir labā stāvoklī un bieži piedalās retro automašīnu sacensībās. Blakus muižai ir parks, kurā dzīvo brieži un mufloni.
- Mājupceļš.
Ceļojuma cena 93,00 eiro, viss iekļauts cenā. Pieteikties ekskursijai pa tālr. 20208407 (Kristīne) vai biedrībā.Facebook jaunumu plūsma

JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.