Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
27.02.2019 Autors: LNB


2019. gada februāris
Nr. 1 (86)  

Sveicināti!

Biedrībai šis gads iesācies piesātināts ar pārbaudījumiem. Mēs vēl nezinām, kādi projekti tiks apstiprināti, kāds būs pieejamais finansējums aktivitāšu un nodarbību nodrošinājumam. Lai biedrībā varētu notikt  klūdziņu pīšanas, keramikas, floristikas, ādas apstrādes, filcēšanas, tapošanas, klavierspēles un mūzikas terapijas nodarbības, ir jābūt kādam, kas tās finansē. Tāpēc arī rakstām projektus un iesniedzam tos Ziedot.lv un Sabiedrības integrācijas fondam, vienmēr esam pateicīgi Liepājas pilsētas pašvaldībai un Sociālā dienesta atbalstam. Nodarbības domātas cilvēkiem, kuri labprāt nāk pie mums un darbojas. Tā ir iespēja dažādot ikdienu un iespēja saturīgi pavadīt laiku. Laiks ir mums dota Dieva dāvana. Tas jāizmanto lietderīgi, ne tikai savam labumam, bet arī jādomā par to, ka mums ir jāpalīdz un jākalpo citiem. “Dvēseles veldzes dārza” topošajā lapenē drīz jau būs pabeigti visi apdares darbi. 100m2 plašajā lapenē, neatkarīgi no laika apstākļiem, cilvēki varēs sanākt kopā un darboties, varēsim organizēt pasākumus un svinēt svētkus. Saiešanas telpa “Laiks Mieram”, pateicoties “Dvēseļu aprūpes” kristīgai misijai un privātiem ziedotājiem, arī tūlīt būs gatava, vēl tikai jāieklāj grīda. Turpinām vākt ziedojumus tādas pirts būvniecībai, kurā varētu iekļūt un labi justies cilvēki ar invaliditāti un ratiņkrēslā sēdošie. Pirts pamatiem mums līdzekļi jau ir un uzņēmums „Reime” sagādājis visu nepieciešamo arī jumtam. Smejos, ka pamati ir, jumts un logi ir, bet sienas gan vēl nav. Pirts būvniecība uzsāksies pavasarī. Cik tālu mēs šogad tiksim vēl nezinām, bet gribētos jau pēc iespējas ātrāk. Biedrībā turpinās nodarbības, turpinās ierastais darbs. Jau tagad esam sākuši sarunas par darbu Pludmales pieejamības kompleksā,  vairs ne tik tālu 15. maijs ar peldsezonas atklāšanu. 
Lai Dievs svētī un palīdz. Visu labu!
Māris Ceirulis,
Liepājas Neredzīgo biedrības valdes priekšsēdētājs 
 Facebook jaunumu plūsma

JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.