Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
31.08.2010

Esam iegājuši jaunajā gadā, ir uzsāktas ikdienas gaitas. Tomēr jau pašā iesākumā šis gads ir nācis ar lieliem pārbaudījumiem, par ko liecina vētra janvāra sākumā. Arī sekas sajuta ja ne katrs, tad daudzi, it sevišķi laukos. Bet bez taustāmām, ārēji redzamām vētrām, ir arī iekšējās vētras un negaidīti satricinājumi. Kā mēs tiekam galā ar šīm grūtībām un to radītajām sekām? Pasaulē plaši dzirdam visādos veidos izpaužamies netaisnību un citu ļaunumu. Kāda ir mūsu attieksme pret to? Vai mums grūtā brīdī ir kāds atbalsts un drošība? Vai saskaroties ar savām redzes problēmām, mēs esam gatavi pielāgoties jaunajiem dzīves apstākļiem? Viens no maziem balstiņiem varētu būt šī avīzīte, kura spētu sniegt zināmu informāciju un ieskatu dažādās problēmās un iespējamajos to risinājumos. Varbūt tā varētu vienkārši iepriecināt ar kaut ko jaunu, kas ir domāts tieši tev. Šo gadu iesākot, gribētos vēlēt ikvienam lasītājam iegūt stipru pamatu, lai viņš spētu pastāvēt jebkādā dzīves vētrā. Un šis pamats ir rodams ticībā dzīvajam Dieva Dēlam Jēzum Kristum, Viņa vārdam un spēkam. Viņš bija cilvēks, līdzīgs mums, kurš izgāja cauri visām dzīves grūtībām! Viņš spēja līdzi just un sniegt praktisku palīdzību. Ierosinu un iedrošinu šajā gadā ikkatru vienu lasīt Dieva Vārdu un tad pašam pie sevis pārbaudīt, kāds šis gads būs, lasot to, un kāds bija iepriekšējais, kad tu to nedarīji. Neredzīgajiem šeit labs palīgs var būt bibliotēka, kur Jaunā Derība pieejama kasetēs. Es ticu, ka palīdzība būs īstajā laikā. Arī mēs vēlamies ikvienam to sniegt, tāpēc vienmēr gaidām no jums ierosinājumus un atsauksmes mūsu organizācijas darbam.
LNB Liepājas TO vadītājs M. CeirulisFacebook jaunumu plūsma

JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.