Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
29.08.2010

Laiks nepielūdzami trakā ātrumā steidzas uz priekšu. Ir atkal jau klāt nākamā tikšanās mūsu izdotajā avīzītē. Šajā pavasarī mūsu organizācijas dzīvē ir notikuši dažādi jaunumi, esam rīkojuši forumus, piedalījušies semināros un arī organizējuši paši informatīvi izglītojošus pasākumus skolās. To mērķis bija vairāk un vairāk informēt sabiedrību par to, ka līdzās ir cilvēki ar mazliet citādām vajadzībām un kuriem ir nepieciešama īpaša uzmanība. Kad uzrunājām šos Liepājas skolēnus un stāstījām viņiem par baltā spieķa nozīmi neredzīga cilvēka dzīvē, rādījām braila rakstu, iepazīstinājām ar sportošanas iespējām, izmantojot speciālus šaha un dambretes komplektus, tad bērni visā tajā bija patiesi ieinteresēti. Katrā klasē bija ļoti daudz jautājumu: kas? kā? kur? cik? kāpēc? par ko? Un visur mēs nonācām pie viena secinājuma, proti, ka neviens šinī pasaulē dzīvojošs cilvēks, ne jauns, ne vecs, diemžēl nav pasargāts un nav ne no viena saņēmis garantijas rakstu, pat ne no dzīvā Dieva, par to, ka ar viņu jau nu nekad nekas slikts nevarētu notikt. Ar to es domāju redzes zudumu. Tādēļ svarīgi apzināties, ka mums visapkārt ir tādi līdzcilvēki. Mums ir jāzina par viņiem, un pats galvenais: kur tas nepieciešams, sniegt viņiem praktisku palīdzību. Es ticu, ka lielākā daļa bērnu šo pamatdomu satvēra. Lai Dievs dotu, ka arī pieaugušie cilvēki vairāk izrādītu ieinteresētību un izpratni un izvairītos no norobežošanās no šīs problēmas, it kā tā viņus nekad un nekur nevarētu skart.
Tuvojas mūsu organizācijai kāds jauks brīdis, kad jūnija mēneši 21. jūnijā atzīmēsim lielu jubileju un reizē arī Latvijas Neredzīgo biedrībai 80.gadu jubileju un Liepājas organizācijai 50. jubileju, uz kuru katrs biedrs ir mīļi aicināts. Jubileja reizē ir arī izvērtēšana un liels notikums, apstiprinājums tam, ka mēs dzīvojam.  Mēs ceram, ka šajās svinībās ar mums kopā būs daudzi biedrības biedri un atbalstītāji, bet kā tas viss notiks, to mēs uzzināsim jau drīz. Vēl jūnija nogalē visus sportot gribētājus un varētājus gribētos uzaicināt pieteikties ņemt aktīvu dalību Latvijas Neredzīgo sporta savienības rīkotajā vieglatlētikas spartakiādē, kura norisināsies Cēsīs Priekuļu sporta bāzē no 30. jūnija līdz 2.jūlijam. šeit būs brīnišķīga iespēja starp sev līdzīgiem parādīt, ko es spēju un novērtēt arī savu biedru, kurš skrien, lec vai met, ātrāk un labāk par mani vai arī otrādi.
Šai steidzīgajā laikā esam arī uzzinājuši jūsu domas par organizācijas piedāvātajiem pakalpojumiem un apmācībām, par ko esam jums pateicīgi, jo šī informācija palīdzēs mērķtiecīgāk mums organizēt visas tās nepieciešamās aktivitātes, kuras ir jums vajadzīgas. Tā savstarpēji sadarbojoties, varam justies vajadzīgi un piederīgi, novērtēti, lai atkal un atkal būtu iespējas kaut ko darīt, kaut kur iesaistīties, lai es nebūtu vienkāršs mājās sēdētājs, bet aktīvs organizācijas biedrs ar apziņu, ka šī ir mana biedrība un es esmu par viņu līdzatbildīgs. No sirds vēlu dzīvā Dieva svētību un palīdzību, kā arī izbaudīt šo jauko abu, kas mums cilvēkiem ir dota no Viņa.

Liepājas Neredzīgo biedrības valdes priekšsēdētājs Māris Ceirulis.Facebook jaunumu plūsma

JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.