Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
27.08.2010

Kas pie mums noticis pēdējos mēnešos?

•    Biedrībā viesojās mūsu valsts prezidente Vaira Vīķe – Freiberga un viņu pavadošās personas no valsts kancelejas un Liepājas pilsētas domes. Biedrības priekšsēdētājs Māris Ceirulis prezidentei izrādīja visu, kas mūsu biedrībā notiek, tajā skaitā, tika apmeklēti rokdarbu pulciņi un datormācības nodarbības. Prezidente bija arī ieinteresēta citu ar invalīdu problēmām saistīto jautājumu risināšanā.
•    Mūsu vides pieejamības eksperti Māris Ceirulis un Andis Dzērve Kuldīgas Sociālajā dienestā tikās ar Kuldīgas pašvaldības pārstāvjiem, arhitektiem, sociālajiem darbiniekiem, lai risinātu vides pieejamības jautājumus Kuldīgā.
•    Neredzīgo sporta klubā notika valdes sēde. Tika izlemts piedalīties sporta nometnē, uz kuru mūs aicina Klaipēdas neredzīgo sporta klubs. Nometne iespējams, notiks augustā vai jūlija beigās. 
•    Biedrībā joprojām notiek izglītojoši pasākumi skolēniem. Pie mums ir viesojušies Cīravas arodskolas pārstāvji, Liepājas Speciālās skolas 8. un 9. klases, Liepājas 5.vidusskolas 4. un 6. klases.
Paši esam viesojušies Aizputes vidusskolā, kur nodarbojāmies visu dienu, jo pasākumi bija jāvada sešām klasēm. Tāpat pie vairākām klasēm esam viesojušies arī Liepājas Katoļu skolā un 6. vidusskolā.
•     Pie mums ciemojās Latvijas Neredzīgo biedrības Rīgas pilsētas organizācijas pārstāvji, lai pastāstītu par savu pieredzi darbā ar redzes invalīdiem un palūkotos, kā šis darbs veicas mums.
•    Mūsu biedrības biedre, Liepājas Pedagoģijas akadēmijas studente, II grupas redzes invalīde Marina Mižigurska septembrī dosies uz Portugāli, lai piedalītos jauniešu konferencē, kuras galvenā tēma ir par to, kādas ir iespējas jauniešiem invalīdiem iekļauties sabiedrībā. Jāpiebilst, ka no Latvijas tika izvirzīti tikai trīs pārstāvji.
•    Joprojām biedrībā ir iespēja pieteikties un saņemt Jauno Derību, ierakstītu diskos.
•    Tāpat biedrībā, bez maksas ir iespējams saņemt redzes invalīdu atpazīstamības nozīmītes. Šīs nozīmītes esam izdalījuši Latvijas neredzīgo biedrības gandrīz visā Latvijā.
•    Joprojām ir iespējams pieteikties nodarbību pulciņos – gan datora apmācība, gan klūdziņu pīšanai, gan mezglošanai.. mezglošanas apmācības tagad notiek arī trešdienās no 11 līdz 14. Jāpiebilst, ka ļoti sekmīgi darbojas florstikas pulciņš, kura vadītāja Kristīne tāpat gaida jaunus interesentus.
•    Sporta kluba biedrus lūdzam pievērst uzmanību šādiem pasākumiem: aprīļa beigās notiks ikgadējais novusa turnīrs Carnikavā, bet maijā saviesīgs pasākums sportistu ikgadējai apbalvošanai. Konkrēti datumi vēl nav zināmi, tādēļ, lūdzam, par to interesēties biedrībā.Facebook jaunumu plūsma

JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.