Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
27.08.2010

Klāt jau atkal ir jauns gadalaiks – pavasaris, kas daudziem cilvēkiem dod lielu prieku un iedvesmu celties, iet, darīt, rosīties tā, it kā viņi būtu saņēmuši jaunus spēkus. Atmoda dabā spirgtumu dod arī mūsu garam un dvēselei. Pavasaris iesākas ar brīnišķīgiem notikumiem un svētkiem. Vispirms ir Kristus ciešanu laiks, tad sekojošais gaišais augšām celšanās rīts cilvēkam liek domāt par nebeidzamo ciklu, kas notiek, dabā mainoties gadalaikiem un starp cilvēku paaudzēm, kuras tāpat mainās it kā nebeidzamā ritumā.
Gadu no gada daudz kas mainās un daudz kas atkārtojās, bet Dieva mīlestības vēsts paliek nemainīga mūžīgi mūžos. Tā ir vēsts, ka Kungs Jēzus ir patiesi dzīvs, ir vienmēr uzturējis šo pasauli un uztur to vēl šodien – skaistu, krāšņu un piepildītu ar daudz un dažādām lietām. Piepildītu arī ar radības kroni – cilvēkiem.
Tā tas arī turpināsies,  līdz pienāks diena, kad viss ļoti, ļoti izmainīsies... Par to visu mēs varam uzzināt Dieva Vārdā Bībelē.
Arī mūsu organizācijā ir pienācis laiks lēnām censties izprast, ko mēs turpmāk , vai nedarīsim. Ir jādomā arī par to kā saglabāt un uzturēt jau padarīto, tagad notiekošo un ko uzsākt no jauna.
Šogad mēs ļoti, ļoti vēlamies trīs lietas. Pirmā ir tā, lai mēs varētu uzsākt būvniecības darbus invalīdu sporta zālei. Otrā, lai mūsu ļaudis varētu atkal strādāt. Strādāt tajā pašā uzņēmumā, kur 44 invalīdi pagājušajā rudenī jau strādāja, vai veidot sadarbību ar kādu citu uzņēmumu – tas nebūtu tik svarīgi. Galvenais, lai mūsu organizācijas biedriem, invalīdiem būtu darbs. Trešā  mūsu vēlme būtu – turpināt sakārtot vides pieejamības lietas mūsu pilsētā. Šajos virzienos arī nopietni turpinām strādāt: dažādām institūcijām cenšamies parādīt mūsu vajadzības, argumentējam, rakstām garākas un īsākas vēstules, rakstām projektus. Tam visam ir viens mērķis – izskaidrot jebkuram darbiniekam jebkurā institūcijā mūsu vajadzības un vēlmes. Cīnāmies, ceram un gaidām. Ceram, gaidām un ticam, ka šīs lietas, kuras esam apņēmušies īstenot dzīvē, kopīgi sadarbojoties ar daudz un dažādiem partneriem, kopīgi spēsim arī realizēt.
Jebkuram cilvēkam savā dzīvē noteikti ir jāizdara kāda apņemšanās, jeb kā moderni saka – jāizvirza savi dzīves mērķi. Un ja cilvēks ir apņēmies ko labu darīt, tad mana pārliecība ir tāda, ka tādā gadījumā pats Dievs nāks palīgā, lai palīdzētu to realizēt.
Tādēļ arī jūs padomājiet, ko jūs gribētu apņemties savā dzīvē mainīt, pabeigt vai izdarīt un tiecieties pēc tā. Kad būs pienākušas gada beigas, tad izvērtējiet, vai tas jums ir izdevies, un ja nav, tad kāpēc nav izdevies.
Lai šajā pavasarī pats augšāmcēlušais Dieva Dēls Jēzus Kristus jums palīdz izvirzīt un sasniegt vis visvistālejošāko mērķi – mūžīgo dzīvību caur Viņa brīnišķīgo mīlestību un žēlastību!

Liepājas Neredzīgo biedrības vadītājs Māris CeirulisFacebook jaunumu plūsma

JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.