Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
21.04.2015 Autors: LNB

BIEDRĪBAS ZIŅAS  
14. aprīlī atsāksim aktīvu darbu centrā „Dvēseles veldzes dārzs” Ziemupē, kur svaigā gaisā varēs darboties un piedalīties dažādās aktivitātēs gan biedrības biedri, gan brīvprātīgie. 
Februārī un martā esam apmeklējuši dažādus seminārus - Latvijas Nacionālajā bibliotēkā Rīgā notika „NVO forums – Rīga 2015”, Liepājā „Digitālo komunikācijas kanālu sniegtās iespējas publicitātes nodrošināšanai" un Jūrmalā „Informācijas tehnoloģijas – cilvēku ar invaliditāti dzīves kvalitātes uzlabošanai”.
5. un 6. martā piedalījāmies izstādē „Ražots Liepājā”, kur iepazīstinājām apmeklētājus ar biedrību un tās darbību, stāstījām par tehniskajiem palīglīdzekļiem, centru „Dvēseles veldzes dārzs” un mūsu labdarības simbolu – Kurmīti. Tirgojām mūsu biedru - cilvēku ar invaliditāti, darinātos mezglojumus, pinumus un citus rokdarbus. Piedāvājām mūsu jaunumus „Kurmīti atstarotāju” un suvenīru -Liepājas jūrmalas smiltis maisiņā ar caurspīdīgu lodziņu un biedrības logo. Paldies Zinaīdai un Aleksandrai, kuras tos darinājušas. 
Sadarbībā ar Labklājības ministriju vadījām universālā dizaina semināru Dobelē, tuvākajā laikā plānojam doties uz Ķekavu. Māris Ceirulis un Andis Dzērve, kā invaliditātes sabiedriskie eksperti, vairākas reizes pabijuši topošajā koncertzālē „Lielais dzintars”, kura šobrīd tiek strauji būvēta un labiekārtota, atgādinot projekta īstenotājiem, ka jānodrošina vides un informācijas pieejamība arī cilvēkiem ar invaliditāti. Priecājamies, ka atbildīgās amatpersonas, t.sk. arhitekti, ir atsaucīgi un saprotoši. 
1.aprīlī biedrībā notika Lieldienu pasākums, kurā piedalījās vairāk nekā 60 aktīvākie biedrības biedri un brīvprātīgie, kuri ikdienā nesavtīgi mums palīdz veikt dažādus darbiņus. Ar nelielu koncertu uzstājās Emiļa Melngaiļa Liepājas mūzikas vidusskolas audzēkņi. Roberta Šūmaņa „Romanci”, Georga Frīdriha Hendeļa „Koncerta obojai 1. un 2. daļu” spēlēja obojiste Elīza Vīksne, Arama Hačaturjana „Noktirni” - vijolniece Annija Meija, jauku skaņdarbu izpildīja ģitāriste Laine Būmeistere. 
Klātesošos uzrunāja biedrības vadītājs Māris Ceirulis, kurš visiem novēlēja svētīgus Kristus augšāmcelšanās svētkus. Pastāstīja par jaunumiem un aktivitātēm, kuras notiek mūsu dienas centrā un „Dvēseles veldzes dārzā” Ziemupē. Pasākuma noslēgumā baudījām tēju, kafiju un sarūpēto cienastu.
 
PAZIŅOJUMI
29. maijā biedrības biedriem rīkojam ekskursiju uz Šokolādes muzeju un Stūra māju Rīgā. Facebook jaunumu plūsma

JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.