Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
21.04.2015 Autors: LNB

Aicina pieteikties orientēšanās spēlēm „Liepājas pēdas Latvijā”
Atzīmējot Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas 25. gadadienu, 4. maijā Liepājā jau ceturto reizi notiks orientēšanās spēles komandām „Liepājas pēdas Latvijā”. Spēlēm aicināts pieteikties ikviens interesents, aizpildot pieteikuma anketu līdz 24. aprīlim. Ja cilvēkam ir redzes traucējumi, vēlams ierasties kopā ar savu asistentu.
Orientēšanās spēlēs komandām aicinām piedalīties gan ģimenes un draugu, gan kaimiņu, kolēģu, skolēnu un studentu komandas, lai visi kopā atcerētos vai uzzinātu ko jaunu par liepājnieku paveiktajiem darbiem un nākotnes sapņiem.
Spēlēs var piedalīties jebkurš interesents, organizējot komandu 3-5 cilvēku sastāvā un izvēloties dalības veidu – kājāmgājēji, riteņbraucēji, autobraucēji.
Komandām pirms sacensībām ir jāreģistrējas, aizpildot pieteikuma ankteu, kura jāiesniedz Liepājas pilsētas domes Apmeklētāju pieņemšanas centrā, Rožu ielā 6, Liepājā vai jāiesūta e-pastā: dome@dome.liepaja.lv;
Spēļu uzdevumu – kontrolpunktu (orientēšanās) karte komandām tiks izdalīta noteiktajā starta laikā. Katram dalības veidam (gājējiem, riteņbraucējiem, autobraucējiem) ir noteikti 9 kontrolpunkti.
Ierodoties kontrolpunktā, komanda saņem 10 punktus par kontrolpunkta atrašanu, kā arī vērtējumu līdz 5 punktiem par komandas ierašanās atraktivitāti un noformējumu. Kontrolpunktos būs iespējams iegūt papildpunktus, atbildot uz papildjautājumiem vai piedaloties sportiskajās aktivitātēs. Kopējais punktu skaits, ko komanda var iegūt vienā kontrolpunktā ir 50, spēlēs kopumā – 450.
Spēļu uzdevumu veikšanai dots noteikts laika periods bez laika kontroles starp kontrolpunktiem un finiša laika fiksēšanas. Kontrolpunktus var atrast un apmeklēt brīvi izvēlētā secībā. Spēļu laikā, pārvietojoties pa pilsētu, jāievēro visi ceļu satiksmes noteikumi.
Laika plāns:
11.00-12.00 dalībnieku reģistrācija pie Liepājas pilsētas domes; 
12.00 Orientēšanās dienas atklāšana stāvlaukumā pie domes;
12.05 Tehniskā instruktāža gājējiem;
12.10 Starts gājējiem;
12.15 Tehniskā instruktāža riteņbraucējiem;
12.20 Starts riteņbraucējiem;
12.25 Tehniskā instruktāža autobraucējiem;
12.30 Starts autobraucējiem;
16.00-16.30 Komandu ierašanās spēļu finišā Rožu laukumā;
16.00-20.00 Spēļu noslēgums un apbalvošana Rožu laukumā, 4. maija svētku koncerts, uz kuru aicināts ikviens liepājnieks un pilsētas viesis. 

Vairāk informācijas par Liepājas pēdas Latvijā 2015
http://www.liepaja.lv/page/3642Facebook jaunumu plūsma

JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.