Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
21.04.2015 Autors: LNB

18. jūlijā „Daugavas” stadionā noritēs Liepājas Pusmaratons, kura devīze „Skrien visa ģimene”. Liepājas Vieglatlētikas klubs sadarbībā ar Liepājas Neredzīgo biedrību raduši iespēju maratonā startēt arī neredzīgiem un vājredzīgiem skrējējiem, un cilvēkiem ar cita veida invaliditāti.
Aicinām pieteikties dalībniekus 5,8 km distancei „Skrējiens tumsā”, kurā var piedalīties cilvēki ar invaliditāti. Cilvēkiem ar invaliditāti būs iespēja pārģērbties un izmantot dušas Liepājas Pludmales pieejamības kompleksā pie Glābšanas stacijas. Ja nepieciešams asistents/pavadonis, centīsimies nodrošināt brīvprātīgos. 
Pieteikties ne vēlāk kā līdz 10. jūlijam biedrībā vai zvanīt Ainaram, tālr. 25229443, vai rakstīt uz e-pastu lnskezerkrasts@inbox.lv. Dalības maksa cilvēkiem ar invaliditāti, kuri pieteiksies Neredzīgo biedrībā, 6 EUR. Par šo summu tiek nodrošināts ūdens, ēdiens, piemiņas medaļas u.c. Sīkāka informācija par citām distancēm atrodama www.liepajaspusmaratons.lv Facebook jaunumu plūsma

JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.