Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
22.06.2018 Autors: LNB


2018. gada jūnijs
Nr. 3 (82)   

 

Sveicināti! 

Šobrīd mūsu darbā galveno uzsvaru liekam, lai attīstītu „Dvēseles veldzes dārzu” un cilvēkiem ar invaliditāti dotu iespēju tur braukt un saņemt rehabilitācijas pakalpojumus. Ar Liepājas pilsētas domes un sociālā dienesta atbalstu cilvēkiem ar invaliditāti ir iespēja saņemt līdz 100 rehabilitācijas stundām lauku vidē. Priecājamies, ka joprojām ir uzņēmēji, kuri mūs atbalsta. Vairāk palīdz ar materiāliem - cits noziedo bruģi, cits granti, cits transportu vai darbu, arī finanses. Esam pateicīgi un vēlam Dzīvā Dieva svētības un žēlastības arī viņu biznesā! Viņi ir parādījuši labo gribu un izprot cilvēku ar invaliditāti vajadzības, un arī iespējas. Ne visiem tādas ir, tas ir mūsu kopīgais darbs, ka varam atbalstīt mūsu ļaudis. Maijā kā Liepājas Neredzīgo biedrības pārstāvji, Valsts ieņēmumu dienestā vadījām semināru par universālo dizainu. Arī Kuldīgā vadījām divu dienu semināru par šo tēmu. Un vēl Latvijas -Lietuvas pārrobežu projektā esam vinnējuši iepirkumā un varam vairāk un vairāk sabiedrībai stāstīt par to, kas nepieciešams cilvēkiem ar invaliditāti, un popularizēt, ka tas, kas būs pielāgots cilvēkiem ar invaliditāti, būs pielāgots visiem cilvēkiem. Jo universālais dizains ir vides, pakalpojumu, produktu un informācijas pieejamība visiem cilvēkiem, tai skaitā cilvēkiem ar invaliditāti. Mums bija lieli sarežģījumi ar subsidētām darba vietām, bet pateicoties profesionālu cilvēku atbalstam tas atrisināts. Sevišķi sakām paldies Gatim, Mārtiņam, Normundam, Edgaram un Imantam. Nesaukšu titulus, bet tiešām vairāki atbildīgi ierēdņi, juristi, uzņēmēji pieslēdzās un palīdzēja! Mums bija aizkavētas 6 subsidētās darba vietas, tagad šie cilvēki tuvākā laikā tiks pieņemti darbā un varēs atkal strādāt. 
Mierpilnu un svētīgu vasaru! 
Māris Ceirulis, 
Liepājas Neredzīgo biedrības valdes priekšsēdētājsFacebook jaunumu plūsma

JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.