Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
17.08.2010

Jūnijā pie mums viesojās LNB Daugavpils TO pārstāvji, kuri iepazinās ar biedrības darbu, apskatīja „Dzīves skolu”, iepazinās ar vides pieejamību pilsētā. Pēc pīrāgiem un kafijas, sociālā rehabilitētāja Jana Tīruma viesiem parādīja Liepāju un sniedza nelielu ieskatu pilsētas vēsturē.
Jūnija sākumā jau tradicionāli 52 biedrības biedri un asistenti devās vienas dienas ekskursijā. Gides pavadībā tika apskatīta Ezeres muiža, parks un dzirnavas, bet Piena muzejā Sieksātē, Kalnamuižā bija iespēja izmēģināt govs slaukšanu. Tiesa gan, govs nebija īsta... Saldus pārtikas kombinātā klātienē varēja vērot un sasmaržot, kā top konfektes „Gotiņa”, neiztika arī bez konfekšu degustācijas. Saldenieki lielīja savu ražojumu, teikdami, ka tieši šīs konfektes esot vislabākās Latvijā.
Ir sākusies Liepājas Stacijas laukuma rekonstrukcija. Māris Ceirulis un Andis Dzērve tikās ar laukuma projektētājiem no „UIda Pīlēna arhitektu biroja”. Tikšanās laikā projektētāji tika iepazīstināti ar redzes invalīdu specifiskajām vajadzībām, kuras jānodrošina, lai būtu iespējama droša un brīva pārvietošanās. It sevišķi tādā svarīgā vietā kā Stacijas laukums. Saņēmām solījumu, ka tajā tiks iebūvētas reljefas vadlīnijas, tiks domāts par kontrastiem un saredzamiem burtiem informatīvajos materiālos, nodrošināts pietiekams apgaismojums un audio informācija par autobusu pienākšanas un atiešanas laikiem.
Ir lielas neskaidrības ir par to, kas tad valstī turpmāk sabiedriskajā transportā varēs braukt par brīvu. Saviem biedriem varam teikt vienu – vismaz līdz 1.janvārim, I un II grupas invalīdi, persona, kas pavada I grupas invalīdu un bērni invalīdi, var braukt bez maksas.Facebook jaunumu plūsma

JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.