Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
17.08.2010

Kaut varam vēl baudīt skaistākos vasaras mirkļus, augusts ir klāt, un mēs esam atgriezušies katrs savā darba vietā. Gatavi ar jaunu sparu palīdzēt cilvēkiem viņu vajadzībās. Šis ir interesants laiks, kad varam parādīt savu attieksmi un nostāju dažādos jautājumos. Un arī pastāvēt šajos t. sauc. dižķibeles laikos.Ir vecie ļaudis, kuri saka: „Jūs jau pat nezināt, ko nozīmē krīze. Kas pārciests kara un pēckara gados.” Cilvēki ir pieraduši dzīvot pāri savām spējām un līdzekļiem. Bībelē teikts - mans taisnais no ticības dzīvos. Un nevis - mans taisnais no kredīta dzīvos. Kas šos Dieva vārdus pārkāpj, tas sagādā sev grūtības, sarežģītus dzīves apstākļus. To mēs redzam visapkārt - posts ir liels. Cik labi, ja varam paklausīt Lielajam Debesu Tēvam, kas par mums rūpējas un mīl, kas mums atklājies Kristū Jēzū, kas atstājis Savu Vārdu un lieciniekus. Kas var mūs pamācīt, atgādināt dažādas lietas caur Svēto Garu. Kādā raidījumā, kurā runāja visi neatkarības laika prezidenti, Guntis Ulmanis sacīja, ka Latvija un tās iedzīvotāji ir pazaudējuši garīgās vērtības. Tautu pārņēmusi neizmērojama mantkārība, mantrausība, dzīves steiga, tūliņ un tagad, uzreiz un vairāk visiem! Ja mēs dzīvotu saprātīgi un ar vēsu prātu, mēs novērtētu savas iespējas. Kas var redzēt, kas var dzirdēt, kas var sataustīt, kas var sagaršot, sasmaržot. Dzīvosim šo dzīvi, kuru Dievs mums ir devis, svētā glītumā – bez trakošanas, bez kurnēšanas un zūdīšanās. Katru dienu taču ir kaut kas labs noticis. Katru dienu! Ļevs Tolstojs ir teicis: „Uzskati katru dienu par veltīgi nodzīvotu, ja tu neesi uzzinājis ko jaunu!” Kaut ko skaistu, kaut ko dvēselei. Stiprinājumam, iedrošinājumam, mīlestības apliecinājumam. Arī jums, jūsu ģimenēm un draugiem novēlu sirsnīgu Kristus mīlestību! Lai izdodas darīt labu, nebūsim ņēmēji, būsim devēji! Svētīgu šo laiku!
Māris Ceirulis,
Liepājas Neredzīgo biedrības vadītājsFacebook jaunumu plūsma

JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.