Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
20.08.2012 Autors: LNB

2012.gada augusts

Nr.4 (47)
 
Sveicināti augustā!

Gaisā jau jūtama rudens dvesma, bet mūsu darbs norit aktīvi kā arvien. Vēlos dalīties ar jums brīnišķīgā notikumā. Latvijas – Lietuvas pārrobežu projektā, kuru īstenojam kopā ar Liepājas pašvaldību, ir iegādāti pirmie peldratiņi, kuri domāti, lai ratiņkrēslā sēdošie cilvēki, asistenta pavadībā, varētu doties veldzēties jūras ūdeņos. Varbūt peldētājs fizisko ierobežojumu dēļ pats arī nevarēs peldēt, bet viņš būs bijis ūdenī un izbaudījis viļņu spēku. Savukārt Rīgas Tehniskās universitātes profesori šobrīd strādā pie audio boju izgatavošanas. Kad tas būs paveikts, 5 bojas tiks izvietotas jūrā pie Glābšanas stacijas, un tad peldēties varēs doties arī pilnīgi neredzīgi cilvēki. Katra boja būs aprīkota ar raidītāju, raidītājs uz rokas būs arī cilvēkam, kas dosies peldēties. Tikko peldētājs tuvosies bojām, tā atskanēs signāls, brīdinot, ka tālāk doties nevar. Domāju, tas ir brīnišķīgs sasniegums. Ja Dievs vēlēs, tad turpmāk šo visu mēģināsim attīstīt tālāk. 16. augustā notiek Latvijas Neredzīgo biedrības kongress, tiks ievēlēta jauna Centrālā valde, priekšsēdētājs un vietnieki. Bībelē rakstīts - neviena valdība nav iecelta kā vien no Dieva. Cerēsim, ka Dievs liks cilvēkiem sirdī pareizu izvēli, un viņi ievēlēs tādus cilvēkus, kas ir gatavi strādāt cilvēku ar invaliditāti labā, rūpēties par viņu vajadzībām, sadarboties ar pašvaldībām, ministrijām, uzņēmējiem, kuri savukārt varētu palīdzēt attīstīt vajadzīgus projektus. Ceram, ka jaunās Centrālās valdes pārstāvji un darbinieki iesaistīties Nacionālā attīstības plāna īstenošanā, izsakot savu biedru vajadzības. Iespējas ir lielas un ceru, ka mums tas izdosies. Ir nepārtraukti jāklauvē pie vajadzīgajām durvīm un jāstāsta par savām vajadzībām. Pats no sevis nekas nenotiek, ir aktīvi jāstrādā. Lai Dzīvais Dievs jūs bagātīgi svētī un dod dvēseles mieru, gudrību, kā nodzīvot dzīvi tā, lai Dievs to varētu svētīt!
 
Māris Ceirulis,
Liepājas Neredzīgo biedrības valdes priekšsēdētājsFacebook jaunumu plūsma

JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.