Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
19.08.2014 Autors: LNB

SPORTA KLUBA „EZERKRASTS” ZIŅAS

 
13. jūnijā notika ikgadējais LNSK „Ezerkrasts” rīkotais pārgājiens. Šoreiz - „Dvēseles veldzes dārzā” Ziemupē, kur cilvēkiem ar redzes traucējumiem bija iespēja izstaigāt un izjust meža takas. Pārgājiena dalībnieki tika iesaistīti dažādās aktivitātēs, kas lieliski uzlaboja visu omu. Pārgājiens noslēdzās pludmalē ar pastaigu pa smiltīm un bradāšanu pa dzestro jūras ūdeni. Neskatoties uz mainīgajiem laika apstākļiem, kad saule mijās ar lietu, pārgājiena dalībnieki mājās devās pozitīvu emociju pārņemti.
Viļņā no 11. līdz 13. jūlijam notika Starptautiskais čempionāts šaudaunā komandām. No Latvijas piedalījās viena komanda, kura, pirmo reizi LNSS vēsturē, izcīnīja 3. vietu. Čempionātā piedalījās septiņas komandas no dažādām valstīm – Somijas, Polijas, Krievijas, Francijas, Latvijas un divas komandas no Lietuvas. 
Pirmā diena - 12. Jūlijs, Latvijas komandai bija pati veiksmīgākā, jo no četrām spēlēm tika uzvarētas trīs. Nākamā diena nebija tik veiksmīga, jo tika zaudētas spēles abām turnīra favorītēm – vienai Lietuvas komandai un Somijai. 
Latvijas komandā no Liepājas organizācijas piedalījās divi sportisti - Raimonds Briežkalns un Liene Fībiga, no Rīgas Mārtiņš Allis un Viktors Grigorjevs.
 Facebook jaunumu plūsma

JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.