Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
22.08.2016 Autors: LNB


Latvijas valsts budžeta finansētā programmas "NVO fonds"
un Liepājas Neredzīgo biedrības projekts "Labie darbi, lai top zināmi!"
Nr.2016.LV/NVOF/PSA/042
 
2016. gada augusts
Nr. 4 (71) 

Sveicināti!
Vasaras mēneši biedrībā, kā ierasts, nedaudz brīvāki, bet kāds no darbiniekiem vienmēr bijis šeit. “Dvēseles veldzes dārzā” aktīvi darbojas cilvēki - gan darbinieki, gan tie, kas saņem sociālās rehabilitācijas pakalpojumus lauku vidē. Vasarā Ziemupē viesojušies daudzi interesenti, daži ieradušies pat no citām valstīm. Varu minēt vienu mums īpašu viesi, sadarbības partneri no organizācijas “Baltais spieķis” Jekaterinburgā, Oļegu Kalpašņikovu ar savu komandu no “Dvēseles burām”. Tur bija Andrejs Kirins no Daugavpils sporta kluba un Aivija Bārda ar savu komandu no Jūrmalas organizācijas “Es redzu”, pārstāvji no Klaipēdas neredzīgo biedrības “Darius”, pats Oļegs un viņa asistenti no medicīnas koledžas un brīvprātīgo organizācijas vadītāji, arī viena neredzīga meitene no Maskavas un viena neredzīga meitene no Ventspils, arī katamarāna “Lover” kapteinis Uldis Mežulis un viņa palīgi. Viesi redzēja, ko cilvēki ar invaliditāti paši savām rokām paveikuši. Īpašas emocijas izraisīja “Sajūtu parks”. Tas tapis trīs gadus un lielākie darbi ir paveikti. Var daudz ko pagaršot, sasmaržot, aptaustīt. Var ilgi staigāt un baudīt skaistumu, kas tapis dārznieces Ināras vadībā. Viesiem patika arī “Baso pēdu taka”. Paldies Zigmāram, kurš ar saviem kolēģiem tur pielicis pūles, gādājot, lai takas segumi būtu interesanti un baudāmi. Pastaiga ir brīnišķīga masāža pēdām! Īpašs pārsteigums bija svaigi sabērtie čiekuri, pa tiem staigāt bija sevišķa bauda. Tur bez emocijām un ovācijām nevarēja iztikt, viesiem bija smaids uz lūpām, jo beidzot varēja izkāpt no pilsētas apaviem. Paldies visiem, kas mums palīdzējuši, kopīgi veidosim sev un savam tuvākajam dzīvi labāku, lai Dievs svētī, visu labu!
Māris Ceirulis, 
Liepājas Neredzīgo biedrības valdes priekšsēdētājs


Projektu finansiāli atbalsta Sabiedrības Integrācijas fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. 
Par saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība. Facebook jaunumu plūsma

JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.