Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
07.11.2013 Autors: LNB


2013.gada oktobris

Nr.5 (54) 
 
Sveicināti! 
Esam nosvinējuši Starptautisko Baltā spieķa dienu. Liepājas Olimpiskajā centrā šogad pulcējās kupls ļaužu pulks – biedri, brīvprātīgie, partneri, atbalstītāji, kopā gandrīz 300. Tas rāda cik mūsu darbs ir nozīmīgs un vajadzīgs, ka kopā būt ir svarīgi ikvienam cilvēkam. Pateicoties visas komandas un brīvprātīgo darbam, sadarbības partneru atbalstam, ziedotājiem, mēs varam dalīties savos sasniegumos, pieredzē, zināšanās, arī grūtībās un kopā priecāties par to, ka daudz kas ir dots. Arī daudz ko esam zaudējuši, bet zaudētas ir patiešām nepareizās dzīves vērtības, greizās vērtības, mums pievēršoties Dieva patiesībai, kas māca mūs mīlēt tuvāko kā sevi pašu, kas māca būt laipniem, sirsnīgiem, lēnprātīgiem, pazemīgiem, kas māca darīt otram labu. Biedrība nupat kā noslēgusi darbu vairākos projektos, un lielākais ieguvums ir tas, ka cilvēki vairāku gadu garumā varēja nākt uz nodarbībām, bija pieejami nepieciešamie materiāli, varējām segt visus komunālos maksājumus, bija nodrošināts atalgojums nodarbību vadītājiem. Priecīgs notikums ir tas, ka ir apstiprināti divi biedrības iesniegti projekti - darbības atbalstam un sociālās rehabilitācijas pakalpojumu sniegšana cilvēkiem ar invaliditāti, kā arī pensijas un pirmspensijas vecuma cilvēkiem gan Kurzemē, gan visā Latvijā. 
Paldies par atbalstu, paldies tiem, kas aizlūdza par mūsu darbu, paldies par svētībām, paldies par praktisko palīdzību! No sirds novēlam ikvienam sirdī mieru, pacietību un mīlestību, kura izpaužas praktiskos darbos, ne tikai vārdos. Lai Dievs jūs svētī!
 
Māris Ceirulis, 
Liepājas Neredzīgo biedrības valdes priekšsēdētājs Izdevums izdots projekta „Pilnveidojot sevi sabiedrībai”ietvaros. Projektu finansē Sabiedrības Integrācijas fonds sadarbībā ar EEZ finanšu instrumentu un Latvijas valsti (90%), un Liepājas Neredzīgo biedrību (10%). Projekts "Pilnveidojot sevi sabiedrībai" tiek īstenots, izmantojot EUR 53 965,38 piešķīrumu no Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas ar EEZ finanšu instrumenta starpniecību. Projekta finansējuma mērķis ir Liepājas Neredzīgo biedrības darbības atbalsts. 
 Facebook jaunumu plūsma

JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.