Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
31.10.2017 Autors: LNB

13. novembrī, jau otro reizi Liepājā,  notiks mūsu biedrības organizēts Starptautiskai neredzīgo dienai veltīts gājiens. Tā mērķis ir pievērst sabiedrības uzmanību redzes invaliditātes tēmām un cilvēku ar redzes invaliditāti integrācijai sabiedrībā. Pasaulē šāds gājiens notiek 10 pilsētās, bet tas aizsākās Jekaterinburgā, Krievijā. 
Gājiens sāksies plkst. 13:00 pie koncertzāles „Lielais Dzintars”, pulcēšanās plkst. 12:45. Dalībniekiem aicinām pievienoties cilvēkus ratiņkrēslos un ar cita veida saslimšanām, Liepājas pilsētas pašvaldības pārstāvjus, kā arī ikvienu labas gribas cilvēku,  kas atbalsta redzes invalīdus.
Plānotais maršruts: „Lielais Dzintars” - Jūras iela  - Lielā iela – gājēju pāreja pretim Sv. Trīsvienības katedrālei – „Liva Hotel” – Rožu laukums.
Gājiena noslēgums Rožu laukumā, kur no plkst.13:30 līdz 14:30 Informatīvajā teltī sniegsim informāciju par redzes invaliditātes problēmām, rosināsim pilsētas iedzīvotājus iejusties neredzīgu cilvēku ādā, izmantojot acu aizsējus un baltos spieķus.
Pēc gājiena  dalībnieki tiek aicināti uz dažāda veida aktivitātēm Liepājas Neredzīgo biedrībā:
1) no plkst.15:00 līdz 16:00 kafijas galds un koncerts;
2) plkst.16:00 iespēja uzzināt savu svaru, garumu, veikt arteriālā asinsspiediena mērīšanu un saņemt informāciju par cukura diabēta ietekmi uz redzi  (sadarbībā ar Liepājas Diabēta biedrību);
3) aktivitātes Liepājas Neredzīgo biedrības bērniem.
(Transports no Rožu laukuma, tiks nodrošināts cilvēkiem ar invaliditāti, kuri veselības problēmu dēļ paši nevar nokļūt pasākuma norises vietā, Liepājas Neredzīgo biedrībā).
Aicinām arī pieteikties 2 dienu ekskursijai, kura notiks nākamā gada vasarā. Brauksim uz Igauniju. Pieteikties pie Kristīnes pa tālr. 20208407. Facebook jaunumu plūsma

JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.