Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
24.10.2018 Autors: LNB


2018. gada oktobris
Nr. 5 (84)  

Sveicināti!

Tuvojas ļoti nozīmīgs datums - 18. novembris, kad atzīmēsim simts gadus, kopš mēs kā valsts varam oficiāli pastāvēt - ar savu zemi un iedzīvotājiem. Un mēs joprojām varam rūpēties par to, ko Dievs mums uzticējis. Cilvēki ir ar dažādu attieksmi un izpratni, bet svarīgākais ir tas, ko es personīgi daru. Vai es mīlu savu Latviju? Vai esmu gatavs pielikt roku? Vai es lūdzu par savu Latviju, lai dzīvais Dievs svētī un sargā? Sargāsimies no lādēšanās un ļaunu vārdu teikšanas par cilvēkiem un mūsu zemi, jo Dievs mums to ir uzticējis. Mums par to jārūpējas tāpat, kā ik dienu rūpējamies par savu mājokli. Tad arī Dievs palīdzēs Latviju uzturēt kā vietu, kur cilvēks var dzīvot, bīties Dieva, kalpot cits citam, nodrošināt savas vajadzības un arī darīt labus darbus. 
15. oktobrī Liepājā jau divdesmito reizi atzīmējām Starptautisko Baltā spieķa dienu. 1999. gada 15. oktobrī mēs to darījām pirmo reizi - ar Baltā spieķa akciju ielās un kopīgu mielastu bijušajā 31. arodskolā K. Ukstiņa ielā. Atceros, žurnāliste Līvija Leine man jautāja, kā es nonācu biedrībā. Tajā gadā, pēc auto avārijas, biju sācis strādāt biedrībā. Un es teicu: ”Paldies Dievam, ka tāda avārija notika!” Viņa brīnījās, ka tā var teikt par tādu traģēdiju. Esmu to piedzīvojis, man ir savā ziņā briedums un rūdījums, tāpēc varu labāk saprast nelaimē un grūtībās nonākušos. Mana paša dzīve ir izmainījusies, jo man bija izdevība uzticēt savu dzīvi Jēzum Kristum, uzticēties Viņam, un es nevienu brīdi neesmu to nožēlojis. Nožēloju vien to, ka pārāk maz esmu Viņam uzticējies, pārāk maz varbūt esmu ņēmis vērā Viņa vārdus. Pārāk maz varbūt esmu ziedojies un upurējis šo dievišķo mīlestību cilvēku labā. Daudzas lietas varbūt vajag darīt vēl labāk, bet to, protams, mēs varam darīt tikai un vienīgi kopā. Lai Dievs svētī un mums izdodas kopīgi padarīt daudz vērtīgāku mūsu ikdienu! Būsim devēji, būsim laipni cits pret citu, un es ticu, ka dodot mēs paši arī ļoti daudz iegūsim. Lūgsim par mūsu Latviju! 
Māris Ceirulis, 
Liepājas Neredzīgo biedrības valdes priekšsēdētājs Facebook jaunumu plūsma

JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.