Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
26.08.2010

“Liepājas Neredzīgo biedrība – vienlīdzīgas sabiedrības veidošanas virzītājspēks Liepājā”

Tieši ar šādu nosaukumu šī mēneša 4.septembrī ir uzsākta projekta realizācija. Projekta ilgums ir līdz šā gada 31.decembrim un tā finansētājs ir Eiropas Ekonomiskās zonas un Norvēģijas un finanšu instruments, bet administrē to Sabiedrības integrācijas fonds. Projekta mērķis ir turpināt visus mūsu iesāktos projektus ar tajā paredzētajām aktivitātēm, lai to rezultātā turpinātos mūsu darbs pie, vienlīdzīgu iespēju nodrošināšanai cilvēkiem ar invaliditāti visās dzīves jomās. Praktiski tas nozīmē, ka tas darbs, kas ilgstoši tika darīts sabiedriskā kārtā, tagad ir saņēmis papildus stimulu. Tā kā daudzi organizācijas biedri ir lietas kursā par visu biedrībā notiekošo, tad jāsaka, ka turpināsim gan visus sociālās rehabilitācijas pakalpojumus, turpināsim sadarbību ar tiem uzņēmumiem, kuri vēlas dot darbu invalīdiem, netiks pārtraukts darbs ārējās fiziskās vides nodrošināšanas jomā. Attiecībā par ārējo vidi, mūsu galvenais mērķis līdz šim ir bijis darbs ar Liepājas pilsētas domi, bet tagad vēlamies pievērst arī citu pašvaldību uzmanību šim jautājumam. Turpināsim sadarboties ar citām invalīdu organizācijām Latvijā un Liepājā. Tā kā visas mūsu iesāktās aktivitātes ir paredzētas turpināt ilgstoši, jo neviena no tām netiek ieviesta no jauna, bet tiek attīstītas un paplašinātas gan piesaistot papildus resursus, gan paplašinot mērķgrupu, gan ieviešot pasaules pozitīvo pieredzi. Šo aktivitāšu rezultātā veidojas jaunas aktivitātes, t.i. sniega bumbas efekts. Kādu aktivitāti beidzot, tā tiek aizstāta ar inovatīvāku. Tātad secinājums ir viens – turpināsim kopīgi strādāt un domāt, kas būtu vēl nepieciešams, lai padarītu mūsu dzīvi daudzkrāsaināku.

Projekta asistente Dina VaranauskaFacebook jaunumu plūsma

JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.