Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
19.08.2010


(Džordžs Karlins)

Mūsdienu paradokss vēsturē ir tas, ka mums ir augstākas mājas, bet zemāki mērķi. Plašāki lielceļi, bet šaurāks skatījums uz lietām.
Mēs tērējam vairāk, bet mums pieder mazāk, mēs pērkam vairāk, bet priecājamies mazāk. Mums ir lielākas mājas un mazākas ģimenes. Vairāk sadzīves tehnikas, bet mazāk laika.
Mums ir vairāk zinātnisko grādu, bet mazāk veselā saprāta. Vairāk zināšanu, bet mazāk spriešanas spēju, vairāk ekspertu, tomēr vairāk problēmu.
Vairāk zāļu, bet mazāk veselības. Mēs dzeram pārāk daudz, smēķējam pārāk daudz, smejamies pārāk maz. Braucam pārāk ātri, ejam gulēt pārāk vēlu, pieceļamies no rīta pārāk noguruši, lasām pārāk reti.
Skatāmies televizoru pārāk daudz un pārāk reti lūdzam Dievu. Mēs esam daudzkāršojuši savus īpašumus, bet samazinājuši savas vērtības. Mēs runājam pārāk daudz, mīlam pārāk reti un neieredzam pārāk bieži.
Mēs esam iemācījušies kā izdzīvot, bet nevis dzīvot. Mēs esam pievienojuši gadus dzīvei, nevis dzīvi – gadiem. Mēs esam veikuši ceļu uz Mēnesi un atpakaļ, bet mums ir apgrūtinoši pāriet pāri ielai, lai satiktu jauno kaimiņu.
Šis ir dubultu ienākumu un vēl lielāku šķiršanos laiks, greznāku namīpašumu un izpostīto māju laiks.
Atcerieties – pavadiet kādu laiku ar saviem mīļajiem, jo viņi nebūs ar jums mūžīgi.
Atcerieties – pasakiet laipnu vārdu kādam, kurš lūkojas uz jums uz augšu ar apbrīnu, jo šīs mazais cilvēks drīz izaugs un nebūs jūsu tuvumā.
Atcerieties dāvāt siltu apskāvienu kādam, kas ir jūsu tuvumā, jo tas ir vienīgais dārgums, ko jūs varat dāvināt no sirds un kas nemaksā ne centa.
Atcerieties pateikt: ”Es tevi mīlu” savam dzīves draugam un saviem mīļajiem, bet galvenais, tā arī domājiet.
Atvēliet laiku mīlestībai! Atvēliet laiku sarunām! Atvēliet laiku pārdomām!Facebook jaunumu plūsma

JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.