Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
13.12.2016 Autors: LNB

14.novembrī, atgādinot sabiedrībai par vājredzīgu un neredzīgu cilvēku līdzās pastāvēšanu, notika pirmais Starptautiskajai Neredzīgo dienai veltīts svētku gājiens, kurā piedalījās vairāki desmiti cilvēki ar redzes invaliditāti, viņu atbalsta personas, kā arī Liepājas Neredzīgo biedrības darbinieki un brīvprātīgie. Gājiens sākās pie Latviešu biedrības nama un pa Zivju ielu, cauri tirgum virzījās uz J. Čakstes laukumu, kur sanākušos uzrunāja Liepājas pašvaldības pārstāvis Vilnis Vitkovskis, kurš arī pats izmēģināja iet ar aizsietām acīm. Pasākums noslēdzās Liepājas Neredzīgo biedrībā, kur nelielu koncertu sniedza senioru kluba “Dzirkstele” vokālais ansamblis. Iepriekš šāds gājiens Liepājā nav organizēts, tas tika rīkots tādēļ, lai cilvēkus ar redzes traucējumiem iedrošinātu iznākt no mājām. Ceram, ka ar laiku, cilvēki, ieraugot kādu pārvietojamies ar baltā  spieķa palīdzību, daudz labāk izpratīs situāciju, nebaidīsies doties klāt un pajautāt, vai nav vajadzīga palīdzība. 
Novembrī vides pieejamības eksperti Māris Ceirulis un Andis Dzērve ir uzsākuši konsultācijas par vides pieejamības nodrošināšanu jaunajam sporta manēžas projektam, kuru būvēs pie Liepājas DALP 5. vidusskolas. 
No 21. novembra biedrībā sāka strādāt jauna ādas apstrādes pasniedzēja - Līga Vaičule. Trīs klūdziņu pīšanas nodarbību vadītāji kārto eksāmenus, lai iegūtu Zeļļa kvalifikāciju.
Veicam remontdarbus - jau skaistāks padarīts grāmatvedes kabinets un tagad remonts notiek klūdziņu pinēju telpā.
21. novembrī septiņiem cilvēkiem ar redzes traucējumiem sākusies garā 63 dienu sociālās rehabilitācijas grupa ar iespējām darboties pulciņos un apgūt dažādas jaunas iemaņas un prasmes. Facebook jaunumu plūsma

JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.