Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
13.12.2016 Autors: LNB

31.decembrī noslēgsies Liepājas pilsētas domes finansētais NVO sociālās iekļaušanas veicināšanas projekts “Tiecies tālāk, dari vairāk!”, kura laikā Dienas centrā notika datoru, IT un tehnisko palīglīdzekļu lietošanas apmācības neredzīgiem un vājredzīgiem cilvēkiem, un cilvēkiem ar cita veida invaliditāti, klūdziņu pīšanas, mājamatniecības, mājturības nodarbības, tika nodrošinātas subsidētās darba vietas cilvēkiem ar invaliditāti, transporta pakalpojumi un invaliditātes sabiedriskā eksperta darbība. Turpinājām arī pagājušo gadu aizsākto sociālās iekļaušanas kursu „Dzīves skola”, kura laikā bijušas tikšanās ar dažādiem interesantiem cilvēkiem. 
 
Novembrī noslēdzām piecus mēnešus ilgušo projektu “Nesēdi un nevaidi…, brauc darboties “Dvēseles veldzes dārzā” Ziemupē!”. Vēlējāmies iegādāties sešpadsmit vietīgu mikroautobusu, lai nodrošinātu regulārus transporta pakalpojumus cilvēkiem ar invaliditāti. Un tas ir izdevies - esam iegādājušies IVECO DAILY 50! Tāpat projekta ietvaros norisinājās nodarbības sociālās rehabilitācijas un izziņas centrā “Dvēseles veldzes dārzs”, Ziemupē, kur mērķgrupas dalībnieki veica ražas novākšanas, ravēšanas, uzglabāšanas, konservēšanas, pārstādīšanas un ieziemošanas darbus, rūpējās par mājdzīvniekiem. 
Projekts veiksmīgi īstenots, pateicoties “Borisa un Ināras Teterevu fondam”, “Rietumu bankas Labdarības fondam”, SIA “Philip Morris Latvia” un citiem atbalstītājiem.
 
Novembrī noslēdzām arī aprīlī uzsākto projektu „Apgūsti amatu - savas dzīves pamatu Liepājas Neredzīgo biedrībā”, kam atbalstu sniedza „Borisa un Ināras Teterevu fonds”. Tā laikā uzsākām tapošanas un polimērmāla rokdarbu nodarbības. Pavisam šajā projektā spējām iesaistīt 60 cilvēkus ar dažāda veida invaliditāti ne tikai no Liepājas, bet arī no Grobiņas, Aizputes, Talsiem, Kuldīgas. 
Esam sarīkojuši vairākas izstādes - biedrībā “Tējas istaba”, Liepājas Neredzīgo biedrībā, Rucavas tautas namā un Nīcas novada tūrisma un informācijas centrā, kurās interesenti varēja gan apskatīt, gan iegādāties nodarbībās tapušos darbiņus. JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.