Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
13.12.2016 Autors: LNB

2016. gada decembris
Nr. 6 (73) 

Sveicināti! 
Gads tūlīt noslēgsies. Kāds tas bijis? Liepājas Neredzīgo biedrībai apritēja 60 gadi kopš tā pastāv kā juridiska persona, Latvijas Neredzīgo biedrība sasniegusi 90 gadu slieksni. Paldies Dievam, ka mēs joprojām esam, ka Dieva žēlastībā varam palīdzēt tiem cilvēkiem, kuriem ir vajadzība pēc palīdzības, kurus varam motivēt, iedrošināt, paskubināt, sniegt sociālās rehabilitācijas pakalpojumus, garīgo un praktisko palīdzību. Paldies visiem, kas mūs atbalsta! Paldies katram nodarbību vadītājam, darbiniekam, sociālajam rehabilitētājam! Visdziļākā pateicība tiem, kuri strādājuši godprātīgi!  Tos it sevišķi lai Dievs svētī! Tie, kas bijuši ar citādu attieksmi, lai izvērtē, un katram taču vajadzētu būt arī sirdsapziņai, vai strādājis godprātīgi, vai tomēr kaut kā savādāk. Bet arī tiem lai Kristus ir žēlīgs un svētī. Lai Viņš palīdz veidoties mums tādiem, kādus Viņš mūs grib redzēt. Mums visiem ir nepieciešams augt, pilnveidoties,  bet to mēs varam vienīgi Tā spēkā, kas spēj darīt visas lietas, un Tas ir Kungs Dievs, kas visu dara jauku. Decembrī vēl būs Ziemassvētku pasākums brīvprātīgajiem un darbiniekiem, un tad jau klāt Jaunais gads. Ticam, ka tas būs Dieva žēlastības gads, ka atbalsts un palīdzība cilvēkiem ar invaliditāti neies mazumā, bet taisni otrādi. Vēlu visiem turēt mieru sirdī, mīlēt tuvāko kā sevi pašu un ticību, ka kopā ar Kristu varam daudzas brīnišķīgas lietas darīt, jo Viņš pats ir sagatavojis labos darbus, lai mēs tajos dzīvotu. Svētīgu Kristus dzimšanas dienu un vēlu jauno Dieva žēlastības gadu sagaidīt ar mieru sirdī!
 
Māris Ceirulis, 
Liepājas Neredzīgo biedrības valdes priekšsēdētājs JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.