Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
07.11.2017 Autors: LNB

   

Dzīves būtība ir rūpēties. Dzīves iespēja ir kalpot. 
Dzīves noslēpums ir uzdrīkstēties. Dzīves garša ir draudzēties. 
Dzīves skaistums ir dot.
/Viljams Arturs Vards/
 
Š.g. 13.novembrī Liepājas Neredzīgo biedrība organizē Starptautiskai neredzīgo dienai –
 13. novembrim – veltītu svētku gājienu. Tā mērķis ir pievērst sabiedrības uzmanību ar redzes invaliditāti saistītām tēmām un cilvēku ar redzes invaliditāti integrācijai sabiedrībā. Pasaulē šāds gājiens notiek 10 pilsētās un tā aizsākumi ir meklējams Jekaterinburgā. Liepājā gājiens norisināsies otro reizi.
 Gājiens sāksies plkst. 13:00 pie koncertzāles „Lielais Dzintars” (pulcēšanās plkst. 12:45). Dalībnieku rindās aicinām pievienoties arī cilvēkus ratiņkrēslos un ar cita veida invaliditātēm, Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas pārstāvjus, kā arī ikvienu labas gribas indivīdu,  kam rūp  redzes invalīdi.
Plānotais maršruts: „Lielais Dzintars” - Jūras iela  - Lielā iela – gājēju pāreja pretim Sv. Trīsvienības katedrālei – „Liva Hotel” – Rožu laukums.
Gājienu plānots noslēgt Rožu laukumā, kur no plkst.13:30 līdz plkst.14:30 pasākuma Informatīvā teltī tiks sniegta informācija par redzes invaliditātes problēmām, rosinot pilsētas iedzīvotājus iejusties neredzīgu cilvēku lomā, izmantojot acu aizsējus un baltos spieķus.
 
Pēc gājiena  dalībnieki tiek aicināti uz dažāda veida aktivitātēm Liepājas Neredzīgo biedrības telpās:
1) No plkst.15:00 līdz plkst. 16:00 uz kafijas galdu un koncertu;
2) No plkst.16:00 iespēja uzzināt savu svaru, auguma garumu, kā arī veikt arteriālā asinsspiediena mērīšanu, tā pat tiks sniegta informācija par cukura diabēta ietekmi uz redzi  (sadarbībā ar Liepājas Diabēta biedrību un Rīgas Stradiņa Universitātes Liepājas filiāles studentiem);
3) aktivitātes Liepājas Neredzīgo biedrības bērniem.
 
Informējam, ka transports no Rožu laukuma, tiks nodrošināts cilvēkiem ar invaliditāti, kuri veselības problēmu traucējumu dēļ paši nevar nokļūt pasākuma norises vietā – Liepājas Neredzīgo biedrībā. 
 
Projektu finansiāli atbalsta Liepājas pilsētas pašvaldība ar Interreg Latvija –Lietuva programmas 2014.-2020. projekta LLI -212 “Saredzi citādāk” atbalstu. Par saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.


JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.