Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
31.05.2021 Autors: LNB

5. jūnijā no plkst. 7:00 līdz 20:00 notiks pašvaldību vēlēšanas. Esam apkopojuši svarīgāko informāciju, kas būtu noderīga katram vēlētājam šajās vēlēšanās, tādēļ aicinām ar to iepazīties un vēlēšanu dienā izdarīt izvēli par Liepājas nākotni!

Šajās pašvaldību vēlēšanās vēlētājiem pirmo reizi būs iespēja balsot jebkurā sava vēlēšanu apgabala iecirknī, kā balsošanas dokumentu uzrādot vai nu pasi, vai personas apliecību (ID karti). 

Līdz ar to atšķirībā no iepriekšējām vēlēšanām katram vēlētājam pa pastu uz deklarētās dzīvesvietas adresi vairs netiek sūtīta vēstule ar informāciju, kurā vēlēšanu iecirknī jābalso. Informāciju par vēlēšanām no PMLP saņem tie vēlētāji, kuriem ir aktivizēts oficiālās elektroniskās adreses konts.

Ja neesi vēl izlēmis par ko balsot, ar Liepājā kandidējošo partiju sarakstiem un programmām vari iepazīties šeit: https://pv2021.cvk.lv/pub/liepaja/kandidatu-saraksti 
Iesakām arī noklausīties Re TV veidoto diskusiju ar Liepājas mēra amata kandidātiem šeit: https://www.youtube.com/watch?v=avqpwMOa_Ck 

Vēlēšanu iecirkņu darba laiks pašvaldību vēlēšanu dienā, 5. jūnijā, būs no pulksten 7:00 līdz 20:00. Vēlētāji varēs izmantot arī iespēju nobalsot iepriekš:
•    pirmdien, 31. maijā, no plkst. 16:00 līdz 20:00;
    ceturtdien, 3. jūnijā, no plkst. 9:00 līdz 16:00;
    piektdien, 4. jūnijā, no plkst. 13:00 līdz 20:00.
Liepājas vēlēšanu iecirkņu saraksts: https://www.liepaja.lv/velesanas-2021/

Lai mazinātu vīrusa infekcijas Covid-19 izplatības riskus, vēlētājiem vēlēšanu iecirkņos būs jāievēro drošības pasākumi – jāietur divu metru distance, jādezinficē rokas, jāvelk sejas maska. Ieteicams, dodoties balsot, ņemt līdzi savu pildspalvu. Vienreizlietojamo sejas masku un pildspalvu varēs saņemt iecirknī.

Tiesības piedalīties pašvaldību vēlēšanās ir Latvijas un Eiropas Savienības dalībvalstu pilsoņiem no 18 gadu vecuma, kuri bija reģistrēti dzīvesvietā attiecīgās pašvaldības administratīvajā teritorijā vismaz 90 dienas pirms vēlēšanu dienas (šā gada 7. martā) vai kuriem attiecīgajā pašvaldībā pieder nekustamais īpašums. 

 


Balsošanas kārtība pašvaldību vēlēšanās

Balsošanas kārtība pašvaldību vēlēšanās


Facebook jaunumu plūsma

JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.