Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
05.09.2019 Autors: LNB

Aicina pieteikt nominantus konkursam "Gada balva cilvēku ar invaliditāti atbalstam" 

Tiesībsargs, sadarbībā ar Invalīdu un viņu draugu apvienību "Apeirons" un Latvijas Nacionālo bibliotēku jau 5.gadu aicina konkursam "Gada balva cilvēku ar invaliditāti atbalstam" pieteikt cilvēkus, nevalstiskās organizācijas, kas aizstāv cilvēku ar īpašām vajadzībām tiesības un veicina viņu iekļaušanu sabiedrībā.

Nominantus var pieteikt ikviens iedzīvotājs, institūcija, pašvaldība, uzņēmums vai organizācija līdz 7.oktobrim nosūtot pieteikumus uz e-pasta adresi gadabalva@tiesibsargs.lv.

Aicinām Jūs būt aktīviem un pieteikt Gada balvai aktīvi palīdzošus cilvēkus un organizācijas, kas atbalsta personas ar invaliditāti. Pielikumā ir preses relīze un, lūk, saite uz konkursa nolikumu un pieteikuma veidlapām https://ej.uz/GadaBalva_2019.

Informācija par  iepriekšējo gadu apbalvojumu saņēmējiem:

2018.gada balvas saņēmēji: https://ej.uz/_GadaBalva2018

2017.gada balvas saņēmēji: https://ej.uz/_GadaBalva2017

Šogad Gada balvas pasniegšanas ceremonija būs 3.decembrī Latvijas Nacionālajā bibliotēkā.Facebook jaunumu plūsma

JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.