Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
29.08.2017 Autors: LNB

Aicina uz bezmaksas pilates grupu nodarbībām cilvēkiem ar invaliditāti 

Pārpublicēts no: liepajniekiem.lv  28.08.2017
 
Lai sniegtu rehabilitācijas iespējas un nodrošinātu daudzveidīgas fiziskās aktivitātes, Liepājas pilsētas pašvaldība projekta “Liepāja.Vesels.Aktīvs.Laimīgs” ietvaros, sākot ar 8.septembri, organizē bezmaksas pilates grupu nodarbības cilvēkiem ar invaliditāti. Nodarbības norisināsies Liepājas Neredzīgo biedrības telpās, tās vadīs sertificēta sporta instruktore Kristīne Kleinšmite, portālu informē Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas sabiedrisko attiecību speciāliste Kristīne Čabikina.
Nodarbības norisināsies no septembra līdz decembrim katru piektdienu no plkst. 11.00 līdz 12.00 Liepājas Neredzīgo biedrības telpās.
Pilates nodarbības ir daudzpusīga vingrojumu sistēma, kuras pamatā tiek akcentēta dziļās muskulatūras stiprināšana. Regulāra pilates nodarbību apmeklēšana veicina stājas uzlabošanos, stiprina korsetes muskuļus, atjauno neiro-muskulāro līdzsvaru, kā arī veicina lokanību un koordināciju. Pilates piemērotas dažādiem fiziskās sagatavotības līmeņiem. Pilates vingrinājumi pārsvarā tiek izpildīti sēdus un guļus stāvoklī.
Uz nodarbībām vēlams ierasties īsu brīdi pirms to sākuma ērtā un nodarbībai piemērotā sporta apģērbā.
Pieteikties nodarbībām var, sazinoties ar projekta koordinatori Zandu Krūmiņu, zvanot pa telefonu 26056026 (darba dienās līdz plkst. 17:00) vai rakstot uz e-pastu info@redzigaismu.lv.
Projekts tiek finansēts Eiropas Sociālā fonda projekta Nr.9.2.4.2/16/I/088 “Liepāja.Vesels.Aktīvs.Laimīgs” ietvaros. 
 


Pilates grupu nodarbība

Pilates grupu nodarbība

JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.