Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
26.10.2018 Autors: LNB

27. oktobrī plskt. 18:00 ikviens interesents ir laipni aicināts apmeklēt un atbalstīt labdarības koncertu Liepājas Neredzīgo biedrības lielajā zālē. Koncerts tiek rīkots, lai piesaistītu finansiālos līdzekļus pirts telpu būvniecībai sociālās rehabilitācijas un izziņas centrā cilvēkiem ar invaliditāti “Dvēseles Veldzes dārzs”. Tajā uzstāsies dziedātāja Lība Ēce, kuras dziedājumu ar ģitāras pavadījumu papildinās Artis Peterlevics. Pasākuma otrajā daļā duetā uzstāsies Dzintars Beitāns un Tālis Marhilēvičs, kuri izpildīs brīnišķīgas melodijas ar vijoles un taustiņinstrumentu palīdzību.

Ieeja pret ziedojumu: sākot no 5 EUR
Pensionāriem, biedrības biedriem un cilvēkiem ar invaliditāti sākot no 3 EUR.

Nepaliksim vienaldzīgi un palīdzēsim piepildīt cilvēku ar invaliditāti ilgi loloto ieceri, jo iespējams tieši tavā draugu, radu un paziņu lokā ir kāds cilvēks, kurš vēlas piedalīties šī mērķa sasniegšanā.
Gaidīsim Jūs rīt plkst. 18:00 Liepājas Neredzīgo biedrības Lielajā zālē Ganību ielā 197/205.
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

27. oktobrī LNB notiks labdarības koncerts, kura mērkis ir saziedot finansiālos līdzeklus pirts ēkas būvniecībai “Dvēseles Veldzes dārzā”. Ieeja pret ziedojumu sākot no 5 EUR. Pensionāriem, biedrības biedriem, cilvēkiem ar invaliditāti sākot no 3 EUR. #labdarībaskoncerts #labdariba #liepaja #liepajasneredzigobiedriba #charityevent #ziedot #ziedojumi

A post shared by Liepājas Neredzīgo biedrība (@liepajasneredzigobiedriba) on

 


JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.