Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
17.06.2019 Autors: LNB

Liepājas Neredzīgo biedrības Bibliotēkā notiks tikšanās ar Māri Ceiruli


Latvijas valsts simtgades projekta “Klusie vēstures veidotāji” ietvaros 26. jūnijā plkst.11:00 Liepājas Neredzīgo biedrības telpās, 2. stāvā ikviens interesents aicināts uz tikšanos ar Liepājas Neredzīgo biedrības valdes priekšsēdētāju Māri Ceiruli. Tikšanās laikā tiks uzdoti vairāki jautājumi par Māra dzīvesstāstu, pieredzi un viedokli dažādos jautājumos. Apmeklētāji arī varēs uzdot sev interesējošos jautājumus. Ja Tev ir kāds jautājums, kam vēlētos uzzināt atbildi, atnāc uz tikšanos un pajautā!

Projekta mērķis ir informēt plašāku sabiedrību par cilvēkiem, kuri devuši un turpina dot ieguldījumu Latvijas sabiedrības attīstībā. Tas kalpo arī kā iedvesmas avots jaunajai paaudzei – redzes invalīdiem –, ka, neskatoties uz invaliditāti, ikvienam ir iespēja dot nozīmīgu ieguldījumu Latvijas sabiedrības attīstībā un sasniegt labus rezultātus.

 


Māris Ceirulis

Māris Ceirulis


Facebook jaunumu plūsma

JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.