Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
19.11.2020 Autors: LNB

Šajā laikā, kad atbalsts ikvienam nepieciešams vairāk nekā jebkad agrāk, vēlamies iepazīstināt ar jaunu mājaslapu https://www.asistenti.lv/, kurā cilvēki ar invaliditāti var sameklēt atbalstu:

    Datubāzē ir apkopoti cilvēki, kuriem nepieciešams asistenta pakalpojums, kā arī pieredzējuši asistenti, kuri piedāvā savu pakalpojumu.
•    Mājaslapā ir pieejami kontakti sociālajiem mentoriem jeb atbalsta personām cilvēkiem ar invaliditāti. Tie ir cilvēki, kuri zina atbildes uz dažādiem jautājumiem, kas saistīti ar tēmu – invaliditāte.
    Vietnē atrodama arī cita noderīga informācija par valsts atbalstu cilvēkiem ar invaliditāti, kā arī pašvaldības sniegtajiem pakalpojumiem atkarībā no konkrētā reģiona.

Dalieties ar šo informāciju tālāk, lai arvien vairāk cilvēki ar invaliditāti izmantotu iespēju atrast asistentu un citu noderīgu informāciju ar šīs mājaslapas palīdzību!

 Facebook jaunumu plūsma

JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.