Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
02.11.2020 Autors: LNB

   
Liepājas pilsētas pašvaldības finansēts
Nevalstisko organizāciju sociālās iekļaušanas projekts
“Vērtīga un aktīva katra diena Liepājā”  2020
Nr. 1./20/SOC
 


Ņemot vērā valstī izsludinātās ārkārtas situācijas pulcēšanās ierobežojumus, koncerts ir ATCELTS!
______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Aicinām cilvēkus ar invaliditāti un seniorus ar funkcionāliem traucējumiem 11.oktobrī plkst. 11:00 – 14:00 apmeklēt akustisko koncertu sadraudzības pasākuma “Draugs, nāc draudzēsimies” ietvaros. 

Liepājas Neredzīgo biedrības Lielajā zālē ar brīnišķīgu akustiskās ģitārspēles koncertu apmeklētājus priecēs Liepājas pilsētas 2. mūzikas skolas audzēknis Kirils Švidčenko (ped. Dace Milzere). Kirils muzicē uz akustiskās ģitāras tik viegli un emocijām bagāti, ka tas aizķer ikviena klausītāja sirdi. Viņš ar savu muzikalitāti ir ieguvis augsti godalgotas vietas dažādos konkursos un viņa dotības ar katru uzstāšanos kļūst arvien meistarīgākas.

Pasākuma otrajā daļā ar saviem dzīves stāstiem dalīsies mūsu biedri ar redzes invaliditāti. Vēlamies akcentēt cilvēku ar redzes invaliditāti dzīves pieredzes, lai godinātu 13. oktobrī gaidāmo Starptautisko neredzīgo dienu.

!Pasākuma laikā apmeklētājiem jālieto mutes un deguna aizsegi, jāievēro divu metru distance un jādezinficē rokas. Interesentiem OBLIGĀTI jāpiesaka sava dalība pasākumā, zvanot pa tālruni +371 26056026. Vietu skaits ir ierobežots – maksimāli 40 cilvēki.
________________________________________________________________________________________________________________________________
Pasākums tiek rīkots Liepājas pilsētas pašvaldības finansētā sociālās iekļaušanas projekta „Vērtīga un aktīva katra diena Liepājā” 2020 (Nr. 1./20/SOC) ietvaros.

 


Kirils Svidčenko ar ped. Daci Milzeri 17.septembra koncertā

Kirils Svidčenko ar ped. Daci Milzeri 17.septembra koncertā


Facebook jaunumu plūsma

JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.