Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
24.04.2018 Autors: LNB

Atsaucoties uz  Ingunas Badunes, biedrības “Baltā māja” direktores, veidoto rakstu Līvānu Novada Vēstis, 29.03.2018 izdevumā  9lpp publicēto informāciju:
16. martā Līvānos biedrība “Baltā māja” rīkoja savu brīvprātīgo darbinieku godināšanas pasākumu. Tradicionāli, līdz šim katru gadu oktobrī, organizācijas dzimšanas dienas pasākumā, tika godināts tikai viens – gada vislabākais brīvprātīgais. Taču šogad tika nolemts, ka rīkosim svētku brīdi visiem mūsu mīļajiem un čaklajiem palīgiem. Pasākums notika nepiespiestā atmosfērā – sarunas mijās ar atmiņām par paveikto, skatījāmies mūsu iemūžinātos foto mirkļus. Bija iespēja katram pastāstīt par savu veikumu, jo nemaz tik bieži visi nesatiekamies. Bija padomāts par aizraujošām spēlēm un atrakcijām, kurās varēja piedalīties gan komandās, gan individuāli. Bijām jau savlaicīgi parūpējušies, lai katrs mūsu palīgs saņemtu dāvanu. Un šoreiz dāvanu gādāšanā mums bija lielisks palīgs un atbalstītājs – Borisa un Ināras Teterevu fonds. Fonda ļaudis ir izdomājuši lielisku programmu, kurā var satikties dāvanu gatavotāji un dāvanu saņēmēji. Tā ir fonda programma “Iedod darbu čaklām rokām”, kurā cilvēki ar īpašam vajadzībām rada rokdarbus vai amatniecības darbus, un šīs dāvanas saņem nevalstiskās organizācija, lai iepriecinātu savus īpašos līdzcilvēkus. Šī programma, kas apmaksā gan dāvanu gatavotāju darbu, gan dāvanu nogādi līdz organizācijām, ir lielisks sirdsdarbs. Paldies fondam un mecenātiem.

Bet kāpēc – Liepāja? Tāpēc, ka mūsu biedrības brīvprātīgie dāvanā saņēma pītus groziņus, kurus darinājuši “Liepājas Neredzīgo biedrības” dalībnieki. Sirsnīgi pateicamies liepājniekiem par darinājumiem ar unikālu pievienoto vērtību. Īpašās pateicības dāvanas saņēma: senioru kluba “Rudens rozes” pārstāves Veneranda Caune, Elizabete Žeimote un Elizabete Cimare; senioru kluba “Gundegas” pārstāves Staņislava Balode un Elvīra Krestova; dzejas draugu kluba vadītāja Jeļena Ivanova; ārstnieciskās vingrošanas vadītājas Aleksandra Dubkova un Valentīna Lācare; veselības kluba vadī- tāja Līga Vērdiņa; atsaucīgā fotogrāfe Ļubova Meļņičenko, mūsu vienmēr izpalīdzīgais šoferis Jānis Rubuls un citi. Īpašais paldies bija arī tiem brīvprātīgajiem darbiniekiem, kas regulāri nodrošina labdarības akcijas “Paēdušai Latvijai” norisi Līvānu RIMI veikalā – Birutai Krūmiņai, Diānai Brauerei, Lidijai Vutnānei, Maksimam Ivanovam, Jānim Bubjānim, Valentīnai Kašarinai un Marinai Aļošinai. “Laime ir kā saules gaisma: ja iecelsiet kādu saulē, tā apspīdēs arī jūs”, teicis Ogs Mandino. Biedrības “Baltā māja” kolektīvs saka sirsnīgu paldies gan devējiem, gan saņēmējiem, jo tie visi ir cilvēki, kas vairo labo mums apkārt. Lai pavasaris nāk ar gaišām domām un labiem darbiem!

 


JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.