Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
11.03.2021 Autors: LNB

Pieteikšanās un saņemšanas kārtība

1. Lai saņemtu tehniskos palīglīdzekļus, nepieciešams iepriekš tiem pieteikties, iesniedzot iesniegumu elektroniski Latvijas Neredzīgo biedrībai vai klātienē Liepājas Neredzīgo biedrībā(Ganību iela 197/205, 2.stāvs), aizpildot iesniegumu ar mūsu palīdzību. 
2. Iesniegumā varat norādīt, kur vēlaties saņemt palīglīdzekli: pie mums biedrībā – LNB Liepājas teritoriālajā organizācijā, kādā citā teritoriālajā organizācijā vai Rīgā, Braila ielā 3.
3. Pēc iesnieguma saņemšanas Latvijas Neredzīgo biedrība 20 darbadienu laikā nosūtīs lēmumu uz norādīto e-pastu vai dzīvesvietas adresi: par palīglīdzekļa piešķiršanu; uzņemšanu rindā tehniskā palīglīdzekļa saņemšanai; atteikumu piešķirt tehnisko palīglīdzekli, ja iesniegums neatbilst prasībām.
4. Kad tehniskais palīglīdzeklis būs pieejams, iesnieguma iesniedzējam atnāks uzaicinājuma vēstule e-pastā vai norādītajā dzīvesvietas adresē par tehniskā palīglīdzekļa saņemšanas datumu, laiku un vietu.

Plašāka informācija par tehniskajiem palīglīdzekļiem, elektronisko pieteikšanos un iesnieguma formu pieejama šeit: https://www.lnbiedriba.lv/lv/pakalpojumi/tiflotehnika/

 


Liepājas Neredzīgo biedrībā iespējams pieteikties un saņemt tehniskos palīglīdzekļus cilvēkiem ar redzes invaliditāti

Liepājas Neredzīgo biedrībā iespējams pieteikties un saņemt tehniskos palīglīdzekļus cilvēkiem ar redzes invaliditāti


Facebook jaunumu plūsma

JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.