Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
09.03.2021 Autors: LNB

   
Liepājas pilsētas pašvaldības finansēts
Nevalstisko organizāciju sociālās iekļaušanas projekts
“Palīdzēsim cits citam iedrošinot un praktiski atbalstot” 
Nr.26/2.8.5. 


Šogad Liepājas Neredzīgo biedrība īsteno akciju “Palīdzēsim cits citam”, kuras ietvaros vēlamies sniegt palīdzību cilvēkiem ar invaliditāti un senioriem ar funkcionāliem traucējumiem sarūpēt nepieciešamās lietas savu pamatvajadzību nodrošināšanai. 

Sadarbojoties ar labdarības organizācijām, sociālās palīdzības sniegšanas organizācijām un privātpersonām, uzzināsim par dažādu ziedojumu, piemēram, mēbeļu, sadzīves tehnikas, apģērba, pārtikas u.c. pieejamību, kas nepieciešams konkrētajam cilvēkam. Biedrība būs kā starpnieks, kas palīdzēs ar konkrētā ziedojuma piesaisti un nepieciešamības gadījumā parūpēsies par tā nogādāšanu cilvēka dzīvesvietā.

Ja zini kādu, kuram nepieciešama šāda palīdzība, vai pašam ir vajadzība saņemt palīdzību no mums, aicinām zvanīt uz biedrības Projektu daļu pa tālr. 26056026!
____________________________________________________________________________
Projektu līdzfinansē Liepājas pilsētas pašvaldība. Par saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.


Aicinājums vērsties pēc palīdzības akcijas

Aicinājums vērsties pēc palīdzības akcijas "Palīdzēsim cits citam" ietvaros


Facebook jaunumu plūsma

JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.