Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
07.05.2019 Autors: LNB

Biedrības bibliotēkā apskatāma keramikas pulciņa absolventu izstāde


30. aprīlī notika Liepājas Neredzīgo biedrības keramikas pulciņa 3. izlaiduma darbu izstādes atklāšana. Ir noslēdzies 3 mēnešu ilgais nodarbību cikls, kura laikā cilvēki ar redzes invaliditāti veidoja dažādus keramikas izstrādājumus pasniedzējas Vinetas Trumpenieces vadībā. Ikviens ir mīļi gaidīts apskatīt izstrādātos darbus līdz 17. maijam Liepājas Neredzīgo biedrības Bibliotēkā, 2. stāvā.

Keramikas pulciņa izlaidums


Nodarbību absolventi izveidoja dažādus interesantus priekšmetus, kā krūzītes, šķīvīšus, svečturus, trauciņus, podiņus, vāzītes un citas dekoratīvas lietas. Tiem bija gan interesantas formas, gan dažādu spilgtu un dabīgu toņu krāsu salikumi. Izstādes atklāšanas laikā visi draudzīgi sēdās pie lielā galda, kur katrs varēja apskatīt viens otra paveikto, uzdot jautājumus un pastāstīt par pieredzēto. Gaisā virmoja arī dažādu uzkodu gardā smarža un kafijas aromāts, kuru visi baudīja, atzīmējot nodarbību cikla noslēgšanos. Apskatot visus darbus, darbu autori pastāstīja par iedvesmu aiz tiem, taču pasniedzēja precizēja par izmantotajām tehnikām un lakām darbu izgatavošanai. 

Ja kādam būtu interese apmeklēt šīs nodarbības un pieteikties nākamajā grupām, varat sazināties ar Liepājas Neredzīgo biedrības Projektu daļu, zvanot pa tālruni +371 26056026 vai 63407141 Zandai vai Jeļenai, vai atnākt pārrunāt šīs iespējas klātienē.
________________________________________________________
Nodarbības finansē Liepājas pilsētas pašvaldības Sociālais dienests

 


Keramikas puķu podiņš zābaka formā ar ziediem

Keramikas puķu podiņš zābaka formā ar ziediem


Facebook jaunumu plūsma

JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.