Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
15.06.2016 Autors: LNB

Mums ir liels prieks Jums paziņot, ka šajā vasarā organizēsim divas psihosociālās rehabilitācijas nometnes "Spēka avots", un tās notiks no 31. jūlija līdz 5. augustam un no 14. augusta līdz 19. augustam.

Psihosociālās rehabilitācijas programma "Spēka avots" ir pasākumu kopums, kas sniedz pārbaudītu un profesionālu informāciju par onkoloģiju, dod iespēju tikt galā ar emocionālo pārdzīvojumu, kas radies slimības dēļ, kā arī programmas laikā uzzināt, kā iespējams turpināt dzīvot pilnvērtīgi - gan praktiskā veidā, gan psihoemocionāli. Nometne notiek 5 dienu garumā kā intensīva programma, kurā kā lektori piedalās onkologs, psihologs, psihoterapeits, fizioterapeits, imunologs, mākslas terapeits un citi ar onkoloģijas nozari saistīti speciālisti.

Šajā vasarā programmas notiks viesu namā "Orinoko" (netālu no Kokneses), - biedrība organizēs arī transportu no Rīgas uz nometnes norises vietu un atpakaļ.Katrā nometnē maksimālais dalībnieku skaits ir 24, līdz ar to aicinām Jūs pieteikties savlaicīgi. Šis skaits izvēlēts, lai nodrošinātu kvalitatīvu rehabilitācijas procesu un pēc iespējas lielāku individuālo pieeju.

Līdzmaksājums par dalību vienā nometnē ir 7 eiro par dienu (kopā 35 eiro).

Nometnē tiks nodrošinātas lekcijas, nodarbības un visi tām nepieciešami materiāli, ēdināšana, nakšņošana (divvietīgos numuros), transports no Rīgas uz nometnes norises vietu un atpakaļ.

Pieteikuma forma ir atrodama šeit: http://dzivibaskoks.lv/?lapa=regvas.

Pieteikuma formai, lūdzu, pievienojiet arī motivācijas vēstuli, kurā īsi aprakstiet, kāpēc Jums būtu nepieciešama šāda rehabilitācija un ko vēlaties iegūt no dalības šajā programmā.

Ja rodas kādi precizējoši jautājumi par programmām, noteikti zvaniet vai rakstiet mums un vaicājiet!

Ar sveicienu,

Biedrība "Dzīvības koks"

T. 67625339

E-pasts: dzivibaskoks@dzivibaskoks.lv

Mājas lapa: www.dzivibaskoks.lv Facebook jaunumu plūsma

JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.