Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
02.10.2019 Autors: LNB

   
Liepājas pilsētas pašvaldības finansēts
Nevalstisko organizāciju sociālās iekļaušanas projekts
„Tava lielā iespēja būt iesaistītam, piederīgam, noderīgam” 2019
Nr. 3.19/SOC 

 

Biedrus iepazīstināja ar Latvijas Neredzīgo bibliotēkas filiāles piedāvājumu 

Liepājas pilsētas pašvaldības finansētā sociālā projekta „Tava lielā iespēja būt iesaistītam, piederīgam, noderīgam” (Nr. 3.19/SOC) sociālā iekļaušanas kursa “Dzīves skola” ietvaros saskarsmes nodarbībā viesojās Latvijas Neredzīgo bibliotēkas Liepājas filiālbibliotēkas vadītāja Ilze Kārkliņa.

Nodarbības dalībnieki tika iepazīstināti ar bibliotēkas, Braila raksta un bibliotēkas ierakstu studijas vēsturi un attīstību, uzzināja par bibliotēkas krājumu un piedāvātajām iespējām. 
Pasākuma laikā klātesošie tika informēti par aktuālajiem jaunumiem bibliotēkas lietošanā. Proti, sakarā ar izmaiņām likumdošanā (Autortiesību likuma 22.1pantā), par pielāgotās literatūras (t.i. audioliteratūras) lasītāju var kļūt ikviens, kuram ir grūti vai neiespējami lasīt parasto drukāto tekstu. Mūsu lasītāji ir neredzīgas un vājredzīgas personas, kā arī personas ar citādām lasīšanas grūtībām – t.sk. seniori, cilvēki ar disleksiju, fiziskiem traucējumiem, pēc insulta pacienti. Tāpat apkalpojam arī juridiskas iestādes – publiskās bibliotēkas, sociālās aprūpes centrus, Dienas centrus un NVO slēdzot vienošanos par sadarbību.


Kā kļūt par bibliotēkas lasītāju un saņemt dažādas priekšrocības

Kļūt par pielāgotās literatūras lasītāju var, atnākot personīgi uz bibliotēku, vai arī iespējams reģistrēties attālināti, atsūtot savu kontaktinformāciju bibliotēkai pa pastu vai e-pastu: liepaja@neredzigobiblioteka.lv. Arī audiogrāmatas iespējams pasūtīt e-pastā vai sazinoties pa tālruni: 63434396. Tāpat var izmantot jebkuru publisko bibliotēku Latvijā, kā audiogrāmatu saņemšanas vietu. Attālinātiem lasītājiem grāmatas tiek nosūtītas pa pastu (bezmaksas pakalpojums). Informāciju par bibliotēkas krājumu, jaunieguvumiem, izstādēm un pasākumiem iespējams iegūt bibliotēkas mājaslapā www.neredzigobiblioteka.lv.

_____________________________________________________________________
Projektu līdzfinansē Liepājas pilsētas pašvaldība projekta „Tava lielā iespēja būt iesaistītam, piederīgam, noderīgam” (Nr. 3.19/SOC) sociālā iekļaušanas kursa “Dzīves skola” ietvaros. Par saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.

 

 


Ilze Kārkliņa rāda klātesošajiem Braila grāmatu

Ilze Kārkliņa rāda klātesošajiem Braila grāmatu


Facebook jaunumu plūsma

JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.