Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
15.03.2021 Autors: LNB

   
Liepājas pilsētas pašvaldības finansēts
Nevalstisko organizāciju sociālās iekļaušanas projekts
“Palīdzēsim cits citam iedrošinot un praktiski atbalstot” 
Nr.26/2.8.5. 


Ja šobrīd kādam vajadzīgs atbalsts no biedrības vai ir vēlme uzzināt par iespējām kļūt sociāli aktīviem, Dienas centra vadītāja Inese Birzniece ir kā biedrības “iekšlietu ministre”, kura konsultēs dažādos jautājumos par biedrības darbu un sniegtajiem pakalpojumiem.

Inese ir kā starpnieks starp biedrību un cilvēkiem ar invaliditāti un senioriem. Šī projekta laikā viņa:

•    konsultē jautājumos, kas saistīti ar biedrības darbu, nodarbībām, palīdzības sniegšanu, sociālās rehabilitācijas pakalpojumiem, sociālo rehabilitāciju lauku vidē un biedrības transporta pakalpojumiem,
•    apzin mazaktīvos biedrus un cilvēkus ar funkcionāliem traucējumiem, lai motivētu viņus līdzdarboties dažādās aktivitātēs,
    vadīs pasākumus (līdz ko tas būs iespējams, ņemot vērā pandēmijas ietekmi pasaulē), kuros laipni aicināti piedalīties cilvēki ar invaliditāti un seniori.

Konsultācijām nepieciešams iepriekš pieteikties, zvanot uz biedrības Projektu daļu pa tālr. 26056026. Jautājumi tiks risināti kopīgi - gan konsultējot telefoniski, gan vajadzības gadījumā, sniedzot individuālu konsultāciju klātienē.

Kad pandēmija būs norimusies, esiet mīļi aicināti piedalīties:

    regulāros braucienos cilvēkiem ar invaliditāti/ senioriem uz sociālās rehabilitācijas un izziņas centru lauku vidē “Dvēseles veldzes dārzs”, lai ikvienam būtu iespēja iesaistīties sociālās rehabilitācijas programmā lauku vidē;
•    dažādu pulciņu aktivitātēs – tapošana, filcēšana, floristika, ādas apstrāde, klūdziņu pīšana, keramika;
    sadraudzības pasākumos cilvēkiem ar invaliditāti un senioriem - “Draugs, nāc draudzēsimies!”, Lieldienas, Ziemassvētki, Dzejas dienas u.c.
______________________________________________________________________________________________________________________

Projektu līdzfinansē Liepājas pilsētas pašvaldība. Par saturu atbild LNB.
 


Liepājas Neredzīgo biedrības Dienas centra vadītāja Inese Birzniece

Liepājas Neredzīgo biedrības Dienas centra vadītāja Inese Birzniece


Facebook jaunumu plūsma

JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.