Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
31.08.2015 Autors: LNB

Diskutē par sociālās rehabilitācijas pakalpojuma nodrošināšanu cilvēkiem ar redzes traucējumiem
 
Labklājības ministrs Uldis Augulis ceturtdien, 27.augustā, tikās ar Latvijas Neredzīgo biedrības (LNB) vadītāju Svetlanu Sproģi un LNB valdes locekli Māri Ceiruli, lai diskutētu par sociālās rehabilitācijas pakalpojuma nodrošināšanu cilvēkiem ar redzes traucējumiem.
 
Tikšanās laikā klātesošie pārrunāja biedrības iespējas uzlabot sociālos rehabilitācijas pakalpojumus cilvēkiem ar redzes traucējumiem, jo ir nepieciešams pilnveidot jau līdz šim esošo pakalpojumu kvalitāti. Ministrs uzsvēra, ka izmaiņas pakalpojumu sniegšanā šobrīd iespējamas tikai esošā finansējuma ietvaros. Papildus LNB pārstāvji interesējās par iespējām jautājumu par papildu finansējumu sociālo rehabilitācijas pakalpojumu uzlabošanai iekļaut 2016. un 2017.gada budžetā.
 
Vienlaikus apsprieda LNB iespējas attīstīt grupu māju un specializēto darbnīcu pakalpojumus, sadarbību ar pašvaldībām deinstitucionalizācijas kontekstā un LNB izredzes iesaistīties Eiropas Savienības (ES) struktūrfondu projektu īstenošanā.  
 
Tāpat M.Ceirulis informēja U.Auguli par jautājumiem, kas saistīti ar infrastruktūras, vides un energoefektivitātes sakārtošanu, jo minētajām aktivitātēm nevalstiskajām organizācijām nav iespējams piesaistīt ES struktūrfondu finansējumu. Labklājības ministrs rosināja LNB par minēto jautājumu sagatavot informāciju Labklājības ministrijai, lai varētu to risināt sadarbībā ar citām ministrijām. 
 
Atgādinām, ka LNB ir Sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības likumā deleģēta valsts funkcija izsniegt tehniskos palīglīdzekļus, kā arī sniegt sociālās rehabilitācijas pakalpojumus cilvēkiem ar redzes invaliditāti. 

Informāciju sagatavoja:
Labklājības Ministrijas Komunikācijas nodaļa
 Facebook jaunumu plūsma

JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.