Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
17.06.2016 Autors: LNB

13.-14.06.2016. eLPA politikas koordinatore K.Zonberga un direktore R.Pīpiķe viesosies Liepājas Neredzīgo biedrībā un sociālās rehabilitācijas un izziņas centrā “Dvēseles veldzes dārzs”, piedaloties pieredzes apmaiņas un konsultāciju vizītē, lai paaugstinātu Liepājas Neredzīgo biedrības spējas to darbā. Vizītes laikā biedrības darbiniekiem un brīvprātīgajiem notiks diskusija, kurā uzaicināti piedalīties ne tikai biedrības eLPA pārstāvji, bet arī onkoloģisko pacientu biedrības „Dzīvības koks” pārstāvji, kuriem ir izcila pieredze tieši sociālo pakalpojumu izstrādes jomā. 
Divu dienu vizītē uzaicinātie organizāciju pārstāvji iepazīsies ar Liepājas Neredzīgo biedrībā notiekošajām aktivitātēm, tās darbību, struktūru un citiem jautājumiem. Ekspertu uzdevums pēc vizītes ir sniegt izvērtējamu un atzinumu par Liepājas Neredzīgo biedrības darbību, lai veicinātu organizācijas spēju stiprināšanu.
Projektu finansiāli atbalsta Latvijas valsts - NVO fonds 2016.

Pārpublicēts no eLPA mājas lapas: 
www.nvo.lv/lv/news/publication/elpa-dodas-uz-kurzemi-7355Facebook jaunumu plūsma

JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.