Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
20.12.2012 Autors: LNB


Strādājot  kopā ar neredzīgiem cilvēkiem un vērtējot to, ar kādu aizrautību viņi apgūst jaunākās tehnoloģijas, radās šī inovatīvā ideja – dot neredzīgiem cilvēkiem iespēju apvienot kaislību uz jaunām tehnoloģijām ar sava „redzējuma” nodošanu plašākai publikai.
 
2012. gada sākumā biedrība „Lauvu klubs Liepāja” saņēma dāvinājumu no „Canon” -  5 fotokameras, lai uzsāktu foto projektu „Es rādu Tev to, ko pats neredzu”.
 
Šajā projektā piedalījās 7 neredzīgi cilvēki no Liepājas Neredzīgo biedrības, kuri tika apmācīti darbam ar fotokamerām. Gada garumā vairākās foto sesijās tapa gandrīz 500 fotogrāfijas, kurās tika „fiksētas” vietas, lietas, skaņas un sajūtas, kas viņiem likās īpaši svarīgas. No šīm visām fotogrāfijām žūrija, kura sastāvēja gan no māksliniekiem, gan ar mākslu un uzņēmējdarbību saistītiem cilvēkiem, izvēlējās 30 labākos veikumus.
 
Projekta noslēgumā ir tapusi fotoizstāde, kas ar starptautiskā Lauvu kluba tīkla atbalstu tiks eksponēta Latvijas pilsētās: Liepājā, Rīgā, Valmierā un Alūksnē. Pēc tam izstāde sāks ceļu ap Baltijas jūru, piestājot Igaunijā, Lietuvā, Polijā, Vācijā, Dānijā, Zviedrijā, Somijā. Ar vēstniecību atbalstu plānots to eksponēt arī Lielbritānijā un ASV.

Izstādes atklāšana notiks 2013. gada 7. janvārī plkst.16.00 Liepājas Latviešu biedrības namā.
 Facebook jaunumu plūsma

JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.