Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
23.08.2011 Autors: LNB

 
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          
Projekta „Uzlabot konkurētspēju darba tirgū personām ar invaliditāti” (Be-Able) ietvaros izveidota mājas lapa

Biedrība „Apmācību projekti” kopā ar partneriem no Klaipēdas "Union of disabled social enterprises" (NSIS) un biedrību „Baltā māja” no Līvāniem realizē projektu Latvijas-Lietuvas pārrobežas programmā 2007.-2013. gadam „Uzlabot konkurētspēju darba tirgū personām ar invaliditāti”.

Projekta ietvaros izveidota un ar šī gada jūnija mēnesi ir pieejama mājas lapa
www.varamdarit.lv(www.galiudirbti.lt). Jaunā tīmekļa vietne satur 2 daļas. Viena paredzēta invalīdiem, kuri vēlas atrast darbu. Reģistrējoties portālā ir iespēja ievietot savu CV un piedāvāt savu kandidatūru potenciālajiem darba devējiem, kā arī skatīt izvērstus uzņēmumu piedāvājumus.
Otra daļa paredzēta uzņēmumiem, lai izvietotu savus darba piedāvājumus. Tā ir iespēja uzņēmējiem sekot līdzi portālā notiekošajām aktivitātēm, iepazīties ar potenciālajiem darbinieku pieteikumiem un veidot sadarbību, piedāvājot darbu personām ar invaliditāti.
 
Projekta ieviesēji cer, ka mājas lapa www.varamdarit.lv veicinās cilvēku ar invaliditāti lielāku integrāciju darba tirgū un darba devējiem palīdzēs ar lielāku ieinteresētību radīt jaunas darba vietas. Papildus informāciju par projekta "BE-ABLE" norisi   atrodama biedrības mājas lapā www.apmacibuprojekti.lv.

Šī publikācija ir sagatavota ar Eiropas savienības finansiālu atbalstu. Pār šīs publikācijas saturu atbild biedrība „Apmācību projekti” un tas nevar tikt uzskatīts par Eiropas Savienības oficiālo viedokli.
                                                                                                                                                                                   

 

  JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.