Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
12.05.2016 Autors: LNB

Liepājas koncertzāles "Lielais dzintars" Kamerzālē 19.maijā plkst. 19.00 notiks pirmais jauno talantu sadraudzības koncerts, kurā piedalīsies Rīgas Doma kora skolas un Emiļa Melngaiļa Liepājas mūzikas vidusskolas audzēkņi.
 
Mirkli..... vienu pavasara mirkli pilnu mīlestības, prieka un viegluma Jums sniegs bērni un jaunieši, kuri izdziedās skaistākās Im.Kalniņa, R. Paula, A. Kontauta, A. Kalniņa, S. Robules un citu komponistu dziesmas koncertā "Pavasara mirklis". Kopā ar jaunajiem dziedoņiem I. Ziedoņa "Krāsainās pasakas" stāstīs un dabas atmosfēru uzburs brīnišķīgā Liepājas teātra aktrise Sigita Jevgļevska, kas koncertā izpildīs arī pašas komponētu dziesmu ar Imanta Ziedoņa vārdiem. Jaunos dziedātājus pavadīs koncertmeistari Normunds Kalniņš un Kristīne Šmite.
 
Šāda veida sadraudzība starp Rīgas Doma kora skolas un Emiļa Melngaiļa Liepājas mūzikas skolas dziedošajiem audzēkņiem būs pirmo reizi, tāpēc, jo lielāks prieks būt visiem kopā un muzicēt. Patiesai noskaņai gan ar mūzikas, gan vizuāliem efektiem visi kopā uzbursim mežu, pļavas un svaigu pavasara gaisu.
 
Biļetes par ļoti, ļoti zemām cenām iegādājamas www.bilesuparadize.lv Facebook jaunumu plūsma

JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.