Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
22.03.2021 Autors: LNB

   
Liepājas pilsētas pašvaldības finansēts
Nevalstisko organizāciju sociālās iekļaušanas projekts
“Palīdzēsim cits citam iedrošinot un praktiski atbalstot” 
Nr.26/2.8.5. 

Liepājas Neredzīgo biedrības Valdes priekšsēdētājs un universālā dizaina un sociālās iekļaušanas eksperts Māris Ceirulis uzņēmumiem, iestādēm un privātpersonām sniedz konsultācijas universālā dizaina jautājumos.

 

Liepājas pilsētas domes sociālās iekļaušanas projekta ietvaros “Palīdzēsim cits citam iedrošinot un praktiski atbalstot” (Nr.26/2.8.5) ietvaros līdz 31. decembrim Māris Ceirulis:

    Kā universālā dizaina un sociālās iekļaušanas eksperts, veiks dažādu iestāžu, ēku, renovētu ēku un jaunbūvju apsekošanu, būvprojektu izvērtēšanu, lai konsultētu klātienē, telefoniski vai elektroniski par universālā dizaina un vides pieejamības jautājumiem, un ar to saistīto nosacījumu ievērošanu. Praksē universālais dizains nozīmē īpaši rūpīgu pieeju arhitektūras un pakalpojumu dizaina izstrādei, ieviešanai un uzturēšanai, lai jebkurš produkts vai pakalpojums varētu būt noderīgs un ērti lietojams pēc iespējas vairāk cilvēkiem. Konsultācijām iespējams pieteikties, zvanot pa tālr. 26544442 vai rakstot uz biedrības e-pastu: info@redzigaismu.lv.

 

Kad pandēmija būs norimusies, tiks organizēti arī izglītojoši pasākumi:

    Tiks rīkoti semināri par emocionālo inteliģenci, universālo dizainu un to, kā strādāt ar cilvēkiem ar invaliditāti un viņu atbalsta personām dažādu pakalpojumu sfērā strādājošajiem – veselības iestāžu darbiniekiem, uzņēmējiem, pašvaldību pārstāvjiem, mācību iestāžu darbiniekiem u.c. Šādi semināri līdz š.g. decembrim paredzēti četri un tos vadīs Māris Ceirulis. Viena semināra ilgums paredzēts 6 stundas un grupā plānoti ne vairāk kā 15 dalībnieki. Ikvienam semināra dalībniekam par dalību seminārā tiks izdots Apliecinājums.
•    Papildus semināriem tiks piedāvātas izglītojošas ekskursijas “Nāc iepazīsti manu pasauli” skolēniem, studentiem un dažādu iestāžu un organizāciju grupām, nometņu dalībniekiem, ģimenēm utt. Ekskursijas laikā gida pavadībā tiks iepazīta Liepājas Neredzīgo biedrība, tajā notiekošās aktivitātes, piedāvātie sociālās rehabilitācijas pakalpojumi, tehniskie palīglīdzekļi, kā arī dota iespēja izstaigāt biedrību aizsietām acīm, izmantojot balto spieķi. Ekskursijas aptuvenais ilgums – līdz 2,5 h.

Pasākumi tiks organizēti, ievērojot valstī noteiktos epidemioloģiskās drošības noteikumus prasības.
________________________________________________________________________________________
Projektu līdzfinansē Liepājas pilsētas pašvaldība. Par saturu atbild LNB.


Māris Ceirulis - Liepājas Neredzīgo biedrības Valdes priekšsēdētājs un universālā dizaina un sociālās iekļaušanas eksperts

Māris Ceirulis - Liepājas Neredzīgo biedrības Valdes priekšsēdētājs un universālā dizaina un sociālās iekļaušanas eksperts


Facebook jaunumu plūsma

JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.