Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
16.05.2016 Autors: LNB

Otrdien, 17. maijā, Eiropas insulta dienas ietvaros, Liepājā, Rožu laukumā no plkst. 13.00 līdz 16.00 ikviens liepājnieks varēs bez maksas veikt dažādus mērījumus un saņemt konsultācijas par sirds veselību.
 
Pasākums laikā ikviens interesents varēs saņemt asinsspiediena un pulsa mērījumus, noteikt mirdzaritmijas risku, noteikt ķermeņa masas indeksu, kā arī saņemt konsultācijas par sirds veselību. Mērījumus veiks Rīgas Stradiņa universitātes Liepājas filiāles Māszinības fakultātes studentes. Ikdienā māsu uzdevums sabiedrībā ir veicināt veselību, novērst slimību, aprūpēt slimnieku un palīdzēt tam atgūt veselību. Starptautiskā Māsu diena tiek svinēta visā pasaulē katru gadu 12.maijā.
 
Otrdien, 17. maijā, laika posmā no plkst. 17.00 līdz 18.00 Liepājas Nevalstisko organizāciju namā, Klaipēdas ielā 96A, notiks izglītojoša lekcija iedzīvotājiem par insulta riskiem un profilaksi, mirdzaritmiju un tās ārstēšanu. Lekciju vadīs Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas ārste-rezidente kardioloģijā Baiba Luriņa.
 
Pasākumu organizē biedrība "ParSirdi.lv" sadarbībā ar Liepājas domi un Rīgas Stradiņa universitātes Liepājas filiāli.Facebook jaunumu plūsma

JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.